نقشه ادمونتون به فارسی

نقشه ادمونتون

مسیریابی در سفر همیشه جزو نخستین ملزومات برای هر گردشگری است. در این نوشتار سعی کرده‌ایم تمام نقشه های ضروری و کاربردی ادمونتون را با آخرین به‌روز رسانی‌ها در اختیار شما قرار دهیم.

نقشه فارسی ادمونتون

نیاز به نقشه و مسیریابی از نخستین نیازهای هر گردشگری در طول سفر است. در ادامه نقشه‌ ادمونتون به زبان فارسی را به خاطر سهولت استفاده قرار داده‌ایم. تمام نقاط ادمونتون را بر روی نقشه فارسی ادمونتون آنلاین مشاهده کنید.

نقشه جاذبه های ادمونتون

ادمونتون سرشار از جاذبه های گردشگری و دیدنی هاست. یافتن این جاذبه ها به خودی خود کاری بسیار دشوار است. در ادامه نقشه جاذبه های گردشگری ادمونتون را قرار داده‌ایم که به صورت آنلاین تمام جاذبه‌های ادمونتون  و فاصله‌ی هر جاذبه تا موقعیت مکانی شما را نشان می‌دهد.

نقشه هتل های ادمونتون

اگر قصد سفر به ادمونتون را دارید و یا در این شهر به سر می‌برید، نقشه هتل های ادمونتون یکی از اصلی‌ترین نیازهای شماست. در این نقشه تمام هتل های ادمونتون به صورت آنلاین نشان داده می‌شوند. حتی فاصله هر هتل تا موقعیت مکانی شما نیز قابل مشاهده است.

نقشه رستوران های ادمونتون

در نقشه زیر تمام رستوران های ادمونتون مشخص شده‌اند. با استفاده از این نقشه، نزدیک‌ترین رستوران به خود را در هرکجای ادمونتون پیدا کنید. همچنین می‌توانید فاصله‌ی اماکن گردشگری مهم ادمونتون تا نزدیک‌ترین رستوران را در این نقشه پیدا کنید.

نقشه ایستگاه های مترو ادمونتون

نقشه ایستگاه های مترو ادمونتون و موقعیت مکانی هر ایستگاه را بر روی نقشه زیر ببینید. نقشه ایستگاه های مترو ادمونتون نیاز مبرم هر گردشگری است! با استفاده از مترو وقت خود را در ترافیک ادمونتون هدر ندهید و در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

نقشه ایستگاه های اتوبوس ادمونتون

در نقشه زیر تمام ایستگاه ای اتوبوس ادمونتون و موقعیت مکانی و فاصله‌ی هرکدام تا اماکن مهم و گردشگری شهر نشان داده شده‌اند. نقشه ایستگاه های اتوبوس ادمونتون نیاز مبرم هر گردشگری است که به این شهر سفر می‌کند.

نقشه عابر بانک های ادمونتون

با استفاده از نقشه عابربانک های ادمونتون، تمام دستگاه‌های خودپرداز دور و بر خود را پیدا کنید. با استفاده از این نقشه می‌توانید فاصله‌ی نزدیک‌ترین دستگاه عابر بانک تا خود را به صورت آنلاین محاسبه کنید.

نقشه بیمارستان های ادمونتون

دسترسی به مراکز درمانی همیشه و همه جا نیازی اساسی است! در سفر به ادمونتون باید بدانید بیمارستان های ادمونتون یا مراکز درمانی ادمونتون کجا قرار دارند. در اینجا نقشه بیمارستان های ادمونتون را با آخرین تغییرات قرار داده‌ایم. داشتن این نقشه برای هر گردشگری نیاز است.

راهنمای استفاده از ویز در ادمونتون

نرم‌افزار ویز یکی از مهم‌ترین نرم‌افزارهای مسیریابی و ناوبری در تمام دنیاست. این نرم‌افزار مخصوص مسیریابی حین رانندگی طراحی شده و کاربری بسیار آسان ولی در عین حال کارآمدی دارد. دانلود این نرم افزار برای گوشی‌های هوشمند android و ios رایگان است. در ادامه لینک دانلود این نرم‌افزار را قرار می‌دهیم.

همچنین می‌توانید از صفر تا صد این نرم‌افزار را در کلیپ آموزشی زیر یاد بگیرید.

 

راهنمای استفاده از گوگل مپ در ادمونتون

گوگل مپ یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های کمپانی بزرگ گوگل است با کارایی متفاوت! گوگل مپ از معتبرترین سیستم‌های مسیریابی است که به صورت اپلیکیشن هم وجود دارد. مسیریابی برای پیاده‌روی، دوچرخه سواری و… از جمله تفاوت‌های محسوس گوگل مپ با سایر سرویس‌های مشابه است. دانلود این نرم افزار کاملاً رایگان و کار با آن بسیار راحت است.

در ادامه لینک دانلود گوگل مپ برای  گوشی‌های هوشمند  android و ios را قرار داده‌ایم.

همچنین می‌توانید صفر تا صد گوگل مپ را در کلیپ آموزشی زیر یاد بگیرید.

 

مقالات مرتبط

پیمایش به بالا