نقشه کبک سیتی به فارسی

نقشه کبک

مسیریابی در سفر همیشه جزو نخستین ملزومات برای هر گردشگری است. در این نوشتار سعی کرده‌ایم تمام نقشه های ضروری و کاربردی کبک را با آخرین به‌روز رسانی‌ها در اختیار شما قرار دهیم.

نقشه فارسی کبک

نیاز به نقشه و مسیریابی از نخستین نیازهای هر گردشگری در طول سفر است. در ادامه نقشه‌ کبک به زبان فارسی را به خاطر سهولت استفاده قرار داده‌ایم. تمام نقاط کبک را بر روی نقشه فارسی کبک آنلاین مشاهده کنید.

نقشه جاذبه های کبک

کبک سرشار از جاذبه های گردشگری و دیدنی هاست. یافتن این جاذبه ها به خودی خود کاری بسیار دشوار است. در ادامه نقشه جاذبه های گردشگری کبک را قرار داده‌ایم که به صورت آنلاین تمام جاذبه‌های کبک  و فاصله‌ی هر جاذبه تا موقعیت مکانی شما را نشان می‌دهد.

نقشه هتل های کبک

اگر قصد سفر به کبک را دارید و یا در این شهر به سر می‌برید، نقشه هتل های کبک یکی از اصلی‌ترین نیازهای شماست. در این نقشه تمام هتل های کبک به صورت آنلاین نشان داده می‌شوند. حتی فاصله هر هتل تا موقعیت مکانی شما نیز قابل مشاهده است.

نقشه رستوران های کبک

در نقشه زیر تمام رستوران های کبک مشخص شده‌اند. با استفاده از این نقشه، نزدیک‌ترین رستوران به خود را در هرکجای کبک پیدا کنید. همچنین می‌توانید فاصله‌ی اماکن گردشگری مهم کبک تا نزدیک‌ترین رستوران را در این نقشه پیدا کنید.

نقشه ایستگاه های مترو کبک

نقشه ایستگاه های مترو کبک و موقعیت مکانی هر ایستگاه را بر روی نقشه زیر ببینید. نقشه ایستگاه های مترو کبک نیاز مبرم هر گردشگری است! با استفاده از مترو وقت خود را در ترافیک کبک هدر ندهید و در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

نقشه ایستگاه های اتوبوس کبک

در نقشه زیر تمام ایستگاه ای اتوبوس کبک و موقعیت مکانی و فاصله‌ی هرکدام تا اماکن مهم و گردشگری شهر نشان داده شده‌اند. نقشه ایستگاه های اتوبوس کبک نیاز مبرم هر گردشگری است که به این شهر سفر می‌کند.

نقشه عابر بانک های کبک

با استفاده از نقشه عابربانک های کبک، تمام دستگاه‌های خودپرداز دور و بر خود را پیدا کنید. با استفاده از این نقشه می‌توانید فاصله‌ی نزدیک‌ترین دستگاه عابر بانک تا خود را به صورت آنلاین محاسبه کنید.

نقشه بیمارستان های کبک

دسترسی به مراکز درمانی همیشه و همه جا نیازی اساسی است! در سفر به کبک باید بدانید بیمارستان های کبک یا مراکز درمانی کبک کجا قرار دارند. در اینجا نقشه بیمارستان های کبک را با آخرین تغییرات قرار داده‌ایم. داشتن این نقشه برای هر گردشگری نیاز است.

راهنمای استفاده از ویز در کبک

نرم‌افزار ویز یکی از مهم‌ترین نرم‌افزارهای مسیریابی و ناوبری در تمام دنیاست. این نرم‌افزار مخصوص مسیریابی حین رانندگی طراحی شده و کاربری بسیار آسان ولی در عین حال کارآمدی دارد. دانلود این نرم افزار برای گوشی‌های هوشمند android و ios رایگان است. در ادامه لینک دانلود این نرم‌افزار را قرار می‌دهیم.

همچنین می‌توانید از صفر تا صد این نرم‌افزار را در کلیپ آموزشی زیر یاد بگیرید.

 

راهنمای استفاده از گوگل مپ در کبک

گوگل مپ یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های کمپانی بزرگ گوگل است با کارایی متفاوت! گوگل مپ از معتبرترین سیستم‌های مسیریابی است که به صورت اپلیکیشن هم وجود دارد. مسیریابی برای پیاده‌روی، دوچرخه سواری و… از جمله تفاوت‌های محسوس گوگل مپ با سایر سرویس‌های مشابه است. دانلود این نرم افزار کاملاً رایگان و کار با آن بسیار راحت است.

در ادامه لینک دانلود گوگل مپ برای  گوشی‌های هوشمند  android و ios را قرار داده‌ایم.

همچنین می‌توانید صفر تا صد گوگل مپ را در کلیپ آموزشی زیر یاد بگیرید.

مقالات مرتبط

پیمایش به بالا