نقشه تورنتو به فارسی

مسیریابی در سفر همیشه جزو نخستین ملزومات برای هر گردشگری است. در این نوشتار سعی کرده‌ایم تمام نقشه های ضروری و کاربردی تورنتو را با آخرین به‌روز رسانی‌ها در اختیار شما قرار دهیم.

نقشه فارسی تورنتو

نیاز به نقشه و مسیریابی از نخستین نیازهای هر گردشگری در طول سفر است. در ادامه نقشه‌ تورنتو به زبان فارسی را به خاطر سهولت استفاده قرار داده‌ایم. تمام نقاط تورنتو را بر روی نقشه فارسی تورنتو آنلاین مشاهده کنید.

نقشه جاذبه های تورنتو

تورنتو سرشار از جاذبه های گردشگری و دیدنی هاست. یافتن این جاذبه ها به خودی خود کاری بسیار دشوار است. در ادامه نقشه جاذبه های گردشگری تورنتو را قرار داده‌ایم که به صورت آنلاین تمام جاذبه‌های تورنتو  و فاصله‌ی هر جاذبه تا موقعیت مکانی شما را نشان می‌دهد.

نقشه هتل های تورنتو

اگر قصد سفر به تورنتو را دارید و یا در این شهر به سر می‌برید، نقشه هتل های تورنتو یکی از اصلی‌ترین نیازهای شماست. در این نقشه تمام هتل های تورنتو به صورت آنلاین نشان داده می‌شوند. حتی فاصله هر هتل تا موقعیت مکانی شما نیز قابل مشاهده است.

نقشه رستوران های تورنتو

در نقشه زیر تمام رستوران های تورنتو مشخص شده‌اند. با استفاده از این نقشه، نزدیک‌ترین رستوران به خود را در هرکجای تورنتو پیدا کنید. همچنین می‌توانید فاصله‌ی اماکن گردشگری مهم تورنتو تا نزدیک‌ترین رستوران را در این نقشه پیدا کنید.

نقشه ایستگاه های مترو تورنتو

نقشه ایستگاه های مترو تورنتو و موقعیت مکانی هر ایستگاه را بر روی نقشه زیر ببینید. نقشه ایستگاه های مترو تورنتو نیاز مبرم هر گردشگری است! با استفاده از مترو وقت خود را در ترافیک تورنتو هدر ندهید و در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

نقشه ایستگاه های اتوبوس تورنتو

در نقشه زیر تمام ایستگاه ای اتوبوس تورنتو و موقعیت مکانی و فاصله‌ی هرکدام تا اماکن مهم و گردشگری شهر نشان داده شده‌اند. نقشه ایستگاه های اتوبوس تورنتو نیاز مبرم هر گردشگری است که به این شهر سفر می‌کند.

نقشه عابر بانک های تورنتو

با استفاده از نقشه عابربانک های تورنتو، تمام دستگاه‌های خودپرداز دور و بر خود را پیدا کنید. با استفاده از این نقشه می‌توانید فاصله‌ی نزدیک‌ترین دستگاه عابر بانک تا خود را به صورت آنلاین محاسبه کنید.

نقشه بیمارستان های تورنتو

دسترسی به مراکز درمانی همیشه و همه جا نیازی اساسی است! در سفر به تورنتو باید بدانید بیمارستان های تورنتو یا مراکز درمانی تورنتو کجا قرار دارند. در اینجا نقشه بیمارستان های تورنتو را با آخرین تغییرات قرار داده‌ایم. داشتن این نقشه برای هر گردشگری نیاز است.

راهنمای استفاده از ویز در تورنتو

نرم‌افزار ویز یکی از مهم‌ترین نرم‌افزارهای مسیریابی و ناوبری در تمام دنیاست. این نرم‌افزار مخصوص مسیریابی حین رانندگی طراحی شده و کاربری بسیار آسان ولی در عین حال کارآمدی دارد. دانلود این نرم افزار برای گوشی‌های هوشمند android و ios رایگان است. در ادامه لینک دانلود این نرم‌افزار را قرار می‌دهیم.

همچنین می‌توانید از صفر تا صد این نرم‌افزار را در کلیپ آموزشی زیر یاد بگیرید.

 

راهنمای استفاده از گوگل مپ در تورنتو

گوگل مپ یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های کمپانی بزرگ گوگل است با کارایی متفاوت! گوگل مپ از معتبرترین سیستم‌های مسیریابی است که به صورت اپلیکیشن هم وجود دارد. مسیریابی برای پیاده‌روی، دوچرخه سواری و… از جمله تفاوت‌های محسوس گوگل مپ با سایر سرویس‌های مشابه است. دانلود این نرم افزار کاملاً رایگان و کار با آن بسیار راحت است.

در ادامه لینک دانلود گوگل مپ برای  گوشی‌های هوشمند  android و ios را قرار داده‌ایم.

همچنین می‌توانید صفر تا صد گوگل مپ را در کلیپ آموزشی زیر یاد بگیرید.

آخرین مقالات

تماس با ما