نقشه تورنتو به فارسی

نقشه تورنتو

مسیریابی در سفر همیشه جزو نخستین ملزومات برای هر گردشگری است. در این نوشتار سعی کرده‌ایم تمام نقشه های ضروری و کاربردی تورنتو را با آخرین به‌روز رسانی‌ها در اختیار شما قرار دهیم.

نقشه فارسی تورنتو

نیاز به نقشه و مسیریابی از نخستین نیازهای هر گردشگری در طول سفر است. در ادامه نقشه‌ تورنتو به زبان فارسی را به خاطر سهولت استفاده قرار داده‌ایم. تمام نقاط تورنتو را بر روی نقشه فارسی تورنتو آنلاین مشاهده کنید.

نقشه جاذبه های تورنتو

تورنتو یک شهر پر از جاذبه‌های گردشگری و دیدنی است. یافتن این جاذبه‌ها به تنهایی کاری بسیار دشوار است. در اینجا، ما یک نقشه از جاذبه‌های گردشگری تورنتو را قرار داده‌ایم که به صورت آنلاین همه جاذبه‌ها را شامل می‌شود و فاصله هر جاذبه تا موقعیت مکانی شما را نشان می‌دهد.

نقشه هتل های تورنتو

در صورتی که قصد سفر به تورنتو را دارید و یا در این شهر وقت می‌گذرانید، داشتن نقشه هتل‌های تورنتو یکی از نیازهای اساسی شما خواهد بود. در این نقشه، تمام هتل‌های تورنتو به صورت آنلاین نمایش داده می‌شوند و حتی می‌توانید فاصله هر هتل تا موقعیت مکانی خود را مشاهده کنید.

نقشه رستوران های تورنتو

در نقشه زیر، تمام رستوران‌های تورنتو مشخص شده اند. با استفاده از این نقشه، می توانید رستورانی که در نزدیکی شما و در هر نقطه از تورنتو قرار دارد را پیدا کنید. همچنین، می توانید فاصله اماکن گردشگری مهم تورنتو تا نزدیکترین رستوران را در این نقشه مشاهده کنید.

نقشه ایستگاه های مترو تورنتو

نقشه ایستگاه های مترو تورنتو و موقعیت مکانی هر ایستگاه را بر روی نقشه زیر ببینید. نقشه ایستگاه های مترو تورنتو نیاز مبرم هر گردشگری است! با استفاده از مترو وقت خود را در ترافیک تورنتو هدر ندهید و در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

نقشه ایستگاه های اتوبوس تورنتو

در نقشه زیر تمام ایستگاه ای اتوبوس تورنتو و موقعیت مکانی و فاصله‌ی هرکدام تا اماکن مهم و گردشگری شهر نشان داده شده‌اند. نقشه ایستگاه های اتوبوس تورنتو نیاز مبرم هر گردشگری است که به این شهر سفر می‌کند.

نقشه عابر بانک های تورنتو

با استفاده از نقشه عابربانک‌های تورنتو، می‌توانید تمام دستگاه‌های خودپرداز در اطراف خود را پیدا کنید. با استفاده از این نقشه، شما قادر خواهید بود فاصله تا نزدیک‌ترین دستگاه عابربانک را به صورت آنلاین محاسبه کنید.

نقشه بیمارستان های تورنتو

دسترسی به مراکز درمانی همیشه و همه جا نیازی اساسی است! در سفر به تورنتو باید بدانید بیمارستان های تورنتو یا مراکز درمانی تورنتو کجا قرار دارند. در اینجا نقشه بیمارستان های تورنتو را با آخرین تغییرات قرار داده‌ایم. داشتن این نقشه برای هر گردشگری نیاز است.

راهنمای استفاده از ویز در تورنتو

نرم‌افزار ویز یکی از مهم‌ترین نرم‌افزارهای مسیریابی و ناوبری در تمام دنیاست. این نرم‌افزار مخصوص مسیریابی حین رانندگی طراحی شده و کاربری بسیار آسان ولی در عین حال کارآمدی دارد. دانلود این نرم افزار برای گوشی‌های هوشمند android و ios رایگان است. در ادامه لینک دانلود این نرم‌افزار را قرار می‌دهیم.

 همچنین می‌توانید از صفر تا صد این نرم‌افزار را در کلیپ آموزشی زیر یاد بگیرید.

راهنمای استفاده از گوگل مپ در تورنتو

گوگل مپ، یکی از سرویس‌های بسیار محبوب ارائه شده توسط شرکت بزرگ گوگل است که برخورداری از ویژگی‌های منحصر به فرد آن باعث محبوبیت بیشتر آن شده است. گوگل مپ از یکی از قدرتمندترین سیستم‌های مسیریابی استفاده می‌کند و به صورت یک اپلیکیشن نیز در دسترس قرار دارد. از جمله تفاوت‌های قابل توجه گوگل مپ با سایر سرویس‌های مشابه، مسیریابی برای پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری و سایر وسایل نقلیه است. این نرم‌افزار را می‌توان به صورت کاملاً رایگان دانلود کرده و با آن به راحتی کار کرد.

همچنین می‌توانید صفر تا صد گوگل مپ را در کلیپ آموزشی زیر یاد بگیرید.

مقالات مرتبط

پیمایش به بالا