نقشه ونکوور به فارسی

مسیریابی در سفر همیشه جزو نخستین ملزومات برای هر گردشگری است. در این نوشتار سعی کرده‌ایم تمام نقشه های ضروری و کاربردی ونکوور را با آخرین به‌روز رسانی‌ها در اختیار شما قرار دهیم.

نقشه فارسی ونکوور

نیاز به نقشه و مسیریابی از نخستین نیازهای هر گردشگری در طول سفر است. در ادامه نقشه‌ ونکوور به زبان فارسی را به خاطر سهولت استفاده قرار داده‌ایم. تمام نقاط ونکوور را بر روی نقشه فارسی ونکوور آنلاین مشاهده کنید.

نقشه جاذبه های ونکوور

ونکوور سرشار از جاذبه های گردشگری و دیدنی هاست. یافتن این جاذبه ها به خودی خود کاری بسیار دشوار است. در ادامه نقشه جاذبه های گردشگری ونکوور را قرار داده‌ایم که به صورت آنلاین تمام جاذبه‌های ونکوور  و فاصله‌ی هر جاذبه تا موقعیت مکانی شما را نشان می‌دهد.

نقشه هتل های ونکوور

اگر قصد سفر به ونکوور را دارید و یا در این شهر به سر می‌برید، نقشه هتل های ونکوور یکی از اصلی‌ترین نیازهای شماست. در این نقشه تمام هتل های ونکوور به صورت آنلاین نشان داده می‌شوند. حتی فاصله هر هتل تا موقعیت مکانی شما نیز قابل مشاهده است.

نقشه رستوران های ونکوور

در نقشه زیر تمام رستوران های ونکوور مشخص شده‌اند. با استفاده از این نقشه، نزدیک‌ترین رستوران به خود را در هرکجای ونکوور پیدا کنید. همچنین می‌توانید فاصله‌ی اماکن گردشگری مهم ونکوور تا نزدیک‌ترین رستوران را در این نقشه پیدا کنید.

نقشه ایستگاه های مترو ونکوور

نقشه ایستگاه های مترو ونکوور و موقعیت مکانی هر ایستگاه را بر روی نقشه زیر ببینید. نقشه ایستگاه های مترو ونکوور نیاز مبرم هر گردشگری است! با استفاده از مترو وقت خود را در ترافیک ونکوور هدر ندهید و در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

نقشه ایستگاه های اتوبوس ونکوور

در نقشه زیر تمام ایستگاه ای اتوبوس ونکوور و موقعیت مکانی و فاصله‌ی هرکدام تا اماکن مهم و گردشگری شهر نشان داده شده‌اند. نقشه ایستگاه های اتوبوس ونکوور نیاز مبرم هر گردشگری است که به این شهر سفر می‌کند.

نقشه عابر بانک های ونکوور

با استفاده از نقشه عابربانک های ونکوور، تمام دستگاه‌های خودپرداز دور و بر خود را پیدا کنید. با استفاده از این نقشه می‌توانید فاصله‌ی نزدیک‌ترین دستگاه عابر بانک تا خود را به صورت آنلاین محاسبه کنید.

نقشه بیمارستان های ونکوور

دسترسی به مراکز درمانی همیشه و همه جا نیازی اساسی است! در سفر به ونکوور باید بدانید بیمارستان های ونکوور یا مراکز درمانی ونکوور کجا قرار دارند. در اینجا نقشه بیمارستان های ونکوور را با آخرین تغییرات قرار داده‌ایم. داشتن این نقشه برای هر گردشگری نیاز است.

راهنمای استفاده از ویز در ونکوور

نرم‌افزار ویز یکی از مهم‌ترین نرم‌افزارهای مسیریابی و ناوبری در تمام دنیاست. این نرم‌افزار مخصوص مسیریابی حین رانندگی طراحی شده و کاربری بسیار آسان ولی در عین حال کارآمدی دارد. دانلود این نرم افزار برای گوشی‌های هوشمند android و ios رایگان است. در ادامه لینک دانلود این نرم‌افزار را قرار می‌دهیم.

همچنین می‌توانید از صفر تا صد این نرم‌افزار را در کلیپ آموزشی زیر یاد بگیرید.

 

راهنمای استفاده از گوگل مپ در ونکوور

گوگل مپ یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های کمپانی بزرگ گوگل است با کارایی متفاوت! گوگل مپ از معتبرترین سیستم‌های مسیریابی است که به صورت اپلیکیشن هم وجود دارد. مسیریابی برای پیاده‌روی، دوچرخه سواری و… از جمله تفاوت‌های محسوس گوگل مپ با سایر سرویس‌های مشابه است. دانلود این نرم افزار کاملاً رایگان و کار با آن بسیار راحت است.

در ادامه لینک دانلود گوگل مپ برای  گوشی‌های هوشمند  android و ios را قرار داده‌ایم.

همچنین می‌توانید صفر تا صد گوگل مپ را در کلیپ آموزشی زیر یاد بگیرید.

آخرین مقالات

تماس با ما