دانشگاه کیپ برتون کانادا

Cape Breton University

معرفی دانشگاه کیپ برتون کانادا

دانشگاه کیپ برتون (CBU)، که قبلاً با نام “کالج دانشگاه کیپ برتون” (UCCB) شناخته می‌شد، یک دانشگاه در شهر کیپ برتون، نوا اسکوشیا، کانادا است. این دانشگاه تنها مؤسسه آموزش عالی در جزیره کیپ برتون است و با منابع و امکانات خود موفق به جذب تعداد زیادی دانشجو شده است.

دانشگاه کیپ برتون یک عضو معمولی از انجمن دانشگاه ها و کالج های کانادا (AUCC)، انجمن کالج های جامعه کانادا (ACCC) و انجمن دانشگاه های آتلانتیک (AAU) و همچنین یک عضو وابسته انجمن مشترک المنافع دانشگاه ها (ACU) می باشد.

دانشگاه کیپ برتون در سال ۲۰۰۹ شروع به گسترش کرد. این دانشگاه در حال حاضر دارای چندین پروژه بزرگ با اعتبار میلیون‌ها دلار است، از جمله افتتاح یک مرکز بهداشتی و تفریحی جدید در محوطه دانشگاه. این مرکز به دانشجویان دانشگاه کیپ برتون و جامعه محلی امکان می‌دهد تا از یک زمین دو و میدانی، سالن فوتبال سرپوشیده و یک مرکز تناسب اندام بهره‌مند شوند.

 

دانشگاه کیپ برتون از نظر ساخت و ساز و خوابگاه در حال رشد است و در مجموع چهار اقامتگاه را به دانشجویان ارائه می دهد.

در سال 2010، با سرمایه گذاری دولتی و خصوصی، ساخت و ساز در مرکز Verschuren برای پایداری انرژی و محیط زیست (CSEE) آغاز شد. هدف از این مرکز برنامه ریزی و انجام تحقیقات در مورد منابع جدید انرژی و راه های افزایش پایداری محیط زیست در سواحل شرقی کانادا است. در سال 2012، ساختمان جدید دانشکده بازرگانی شانون افتتاح شد و به خانه جدید دانشکده و برنامه های دانشکده بازرگانی شانون تبدیل شد.

 • کشور
  کانادا
 • استان
  نیو اسکوشیا
 • شهر
  سیدنی
 • تعداد دانشجویان
  2511
 • زبان
  انگلیسی
 • ددلاین ترم سپتامبر
  31 دسامبر

مطالعات جامعه و هنر

مردم شناسی

جامعه شناسی

ارتباطات

ادبیات نمایشی

فرانسوی (فقط لیسانس)

تاریخ

موسیقی

فلسفه

مطالعات دینی (فقط کارشناسی)

علوم سیاسی

روانشناسی

مدیریت عمومی

قوم شناسی

مطالعات میراث فرهنگی

تحقیقات اجتماعی

خدمات اجتماعی

تئاتر

مدیریت گردشگری

فناوری اطلاعات

پرستاری

علوم بهداشت و بهداشت عمومی

علوم تغذیه (همکاری با دانشگاه پرنس ادوارد، دانشگاه مونت سنت وینسنت و دانشگاه سنت فرانسیس خاویر)

فناوری در مدیریت بحران

مدیریت بازرگانی

تجارت بین المللی

مدیریت استراتژیک

مدیریت عمومی

حسابداری

اقتصاد

حقوق

زیست شناسی

شیمی

زمين شناسي

فیزیک

مهندسی برق

مهندسی نفت

نشانه گذاری
اشتراک گذاری
گالری تصاویر
مقاطع تحصیلی
13,400 دلار کانادا

این دانشگاه نه بورسیه اصلی ورودی را براساس معدل دانشجویی از دبیرستان ارائه می دهد. دانشجویان با میانگین 90 درصد یا بیشتر واجد شرایط دریافت بورس های تحصیلی از 10،000 دلار تا 24000 دلار طی یک دوره چهار ساله هستند. سایر بورسیه های ورودی از 500 دلار تا 2000 دلار در سال نیز موجود است.

لطفاً در نظر داشته باشید که دانشجویانی که حداقل 24 واحد را دریافت کنند، بسته به عملکرد تحصیلی خود، می‌توانند در سال بعد برای دریافت بورس تحصیلی واجد شرایط باشند.

پیمایش به بالا