دانشگاه سنت آن کانادا

Université Sainte-Anne

معرفی دانشگاه سنت آن کانادا

دانشگاه سنت آن یک دانشگاه عمومی در منطقه جنوب غربی نوا اسکوشیا، کانادا است. این دانشگاه و دانشگاه مونکتون در نیو برانزویک تنها دانشگاه های فرانسوی زبان هستند.

این دانشگاه معتبر در سال 1890 تأسیس شده است. در این دانشگاه از بیش از 37 کشور جهان دانشجو در حال تحصیل می باشد. این دانشگاه معتبر طیف گسترده ای از برنامه ها را در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به همراه تعداد زیادی از برنامه های کوتاه مدت ارائه می دهد.

نام این دانشگاه از نام مادر مریم مقدس برگرفته شده است.

ثبت نام آن برای سال تحصیلی 2016 حدود 650-700 دانشجو بود.

در دانشگاه سنت آن می توان در چندین زمینه تحصیل کرد: زبان فرانسه، ادبیات و زبانشناسی، تاریخ، مطالعات کانادایی، تجارت، زبان و ادبیات انگلیسی، زیست شناسی، شیمی، فیزیک، علوم عمومی، دامپزشکی، علوم بهداشتی، علوم اداری، فناوری رایانه، مدیریت اداری و آموزشی. مشهورترین رشته ها عبارتند از: زبان فرانسه، تجارت، مدیریت تجارت و آموزش.

رئیس جدید این دانشگاه نوئل دسروس است، که هم به خاطر موفقیت هایش در دنیای تجارت و هم برای بسیاری از تعهدات اجتماعی شناخته شده است و به عنوان سنگ بنای اقتصاد منطقه ای جنوب غربی نوا اسکوشیا شناخته شده است.

نوئل دسروس به دلیل دانش فوق‌العاده‌ای که در زمینه تجارت دارد، وقت زیادی را صرف به اشتراک‌گذاری تجربیات خود با کسب و کارها و سازمان‌های شرق کانادا می‌کند.

وی علاوه بر فعالیتهای حرفه ای خود، بسیار متعهد به جامعه است: وی عضو بنیاد مرکز بهداشت کلیر و کلیسای سالنیویل است.

به علاوه، آقای دسروس تقریباً به مدت ده سال عضو هیئت رئیسه دانشگاه سنت آن بوده است. وی همچنین دارای مدرک دکترای علوم اجرایی است.

فارغ‌التحصیلان این دانشگاه برای یافتن شغل در رشته تحصیلی خود، شانس بسیار بالا دارند. در حقیقت، در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد از فارغ‌التحصیلان دانشگاه در حوزه‌های مرتبط با رشته‌های تحصیلی خود، به عنوان کارمندان فعال مشغول به کار هستند.

 • کشور
  کانادا
 • استان
  نوا اسکوشیا
 • شهر
  چرچ پوینت
 • تعداد دانشجویان
  420
 • زبان
  انگلیسی, فرانسه
 • ددلاین ترم سپتامبر
  1 جولای
12,000 دلار کانادا
نشانه گذاری
اشتراک گذاری
گالری تصاویر
مقاطع تحصیلی

یکی از مزایای تحصیل در کانادا بورس های تحصیلی متنوع می باشد. لیست بعضی از بورس ها که توسط استان نوا اسکوشیا ارائه می شوند را می توانید در زیر مشاهده نمائید:

این دانشگاه علاوه بر بورس هایی که بر مبنای شایسته محوری (تحصیلات آکامیک، معدل ممتاز) است بور های دیگری نیز ارائه می دهد مانند: بورس های کار های داوطلبانه و بورس هایی مخصوص دانشجویانی که قابلیت هایی نظیر شرکت در مسابقات ورزشی دارند.

علاوه بر دانشگاه بورس های دیگری نیز توسط دیگر سازمان ها ارائه می شوند. مانند:

 

بورسیه استانی نوا اسکوشیا

بورسیه دنیس لوسیر

بورس های شایستگی محور دانشجویان تحصیلات تکمیلی

بورس مارگارت ماری

بورس سازمان محیط زیست

بورس هایی مبنی بر نشان دادن شرایط سخت مالی

بورس ملکه الیزابت

پیمایش به بالا