دانشگاه نیو برانزویک کانادا

University of New Brunswick

معرفی دانشگاه نیو برانزویک کانادا

دانشگاه نیوبرانزویک (UNB) یک دانشگاه دولتی است که دو محل اصلی در فردریکتون و سنت جان، نیوبرانزویک، کانادا دارد. این دانشگاه قدیمی‌ترین دانشگاه انگلیسی زبان در کانادا و یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های دولتی در آمریکای شمالی است. دانشگاه نیوبرانزویک توسط گروهی شامل هفت نفر تأسیس شد که پس از انقلاب آمریکا از ایالات متحده رفته و در نیوبرانزویک سکونت یافتند.

دانشگاه نیوبرانزویک دو پردیس دارد: پردیس اصلی، که در سال 1785 در فردریکون تاسیس شد  و یک پردیس کوچکتر که در سال 1964 در سنت جان افتتاح شد. علاوه بر این، دو پردیس علوم بهداشتی کوچک نیز در مونکتون و باتورست، نیوبرانزویک و دو دانشگاه وجود دارد. دفاتر کارائیب و پکن. دانشگاه نیوبرانزویک بیش از 75 مدرک را در چهارده دانشکده در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد و تعداد ثبت نام دانشجویان در حدود 11400 نفر در دو پردیس اصلی است. دانشگاه نیوبرانزویک در جوایز Startup Canada در سال 2014 به عنوان کارآفرین ترین دانشگاه در کانادا معرفی شد.

در حال حاضر دانشگاه نیوبرانزویک حدود ۹۰۰۰ دانشجو دارد. حدود 75% تحقیقات دانشگاهی در نیوبرانزویک در دانشگاه نیوبرانزویک انجام می‌شود. مرکز علوم فضایی سیاره‌ای دانشگاه نیوبرانزویک تنها مرکز با امکانات تصویربرداری سیاره‌ای در کانادا است که موردحمایت ناسا است. مرکز MRI دانشگاه از بزرگ‌ ترین و معروف‌ترین آزمایشگاه‌های تصویربرداری با مواد رزنانس مغناطیسی در جهان است. موسسه کانادایی مطالعات رودخانه در دانشگاه نیوبرانزویک جهت پاکیزه و ایمن نگه‌ داشتن رودخانه‌ها فعالیت می‌کند. مرکز مطالعات ساحلی و آبزی‌ پروری در مناطق کانادا، کارائیب، انگلستان، مدیترانه، آمریکای جنوبی، استرالیا و قطب جنوب فعالیت دارد. مرکز مطالعات Gregg درزمینهٔ مطالعات جنگ و جامعه، به داشتن درک جهانی از تعارضات مدرن امروزی کمک می‌کند. نرم‌افزار گوگل ارث با استفاده از فناوری توسعه‌یافته توسط دانشگاه نیوبرانزویک و مهندسی ژئوماتیک پژوهشگران کار می‌کند. موسسه مهندسی پزشکی در دانشگاه نیوبرانزویک از مراکز تحقیقاتی مشهور و قدیمی در دنیا است که به مهندسی پزشکی اختصاص‌یافته است. طبق مجله مک لین، دانشگاه نیوبرانزویک در میان جوامع دانشگاهی کانادایی، بهترین اساتید و دانشجویان را دارا است.

 • کشور
  کانادا
 • استان
  برانزویک
 • شهر
  سنت جان
 • تعداد دانشجویان
  8303
 • زبان
  انگلیسی
 • ددلاین ترم ژانویه
  1 اکتبر
 • ددلاین ترم می
  1 فوریه
 • ددلاین ترم سپتامبر
  1 جون
13,905 دلار کانادا

بورسیه‌ها، کمک‌ هزینه‌ها و بورس‌ها انواع کمک‌های مالی هستند که نیازی به بازپرداخت آنها نیست. بورس‌های تحصیلی معمولاً بر اساس شایستگی و عملکرد تحصیلی ارائه می‌شوند، در حالی که کمک‌های هزینه و بورس‌ها به نیازهای مالی هم توجه می‌کنند. برخی از بورس‌های تحصیلی، کمک‌های هزینه و بورس‌های تحصیلی بر اساس پیشرفت تحصیلی، مهارت‌های ورزشی، مشارکت در فعالیت‌های خارج از برنامه درسی یا استعدادهای ویژه ارائه می‌شوند.

در دانشگاه های کانادا، سالانه بیش از 3500 بورس تحصیلی به جوانان علاقه مند برای ادامه تحصیلات عالی ارائه می گردد. همچنین بیش از 175 بورس تحصیلی و بیش از 11 میلیون دلار جوایز دانشجویی که در دسترس است.

نشانه گذاری
اشتراک گذاری
گالری تصاویر
مقاطع تحصیلی
پیمایش به بالا