دانشگاه ساسکاچوان کانادا

University of Saskatchewan

معرفی دانشگاه ساسکاچوان کانادا

دانشگاه ساسکاچوان یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی کانادا است که در 19 مارس 1907 تأسیس شد و در ضلع شرقی رودخانه ساسکاچوان جنوبی در ساسکاتون، ساسکاچوان کانادا واقع شده است. قانونی برای تأسیس و ادغام دانشگاه برای استان ساسکاچوان در سال 1907 توسط هیئت مقررات استان تصویب شد. این دانشگاه را در 19 مارس 1907 تأسیس کرند تا به منظور فراهم آوردن امکانات برای آموزش عالی در کلیه شعب خود امکان پذیر باشد. دانشگاه ساسکاچوان بزرگترین دانشگاه در استان ساسکاچوان است. دانشگاه ساسکاچوان یکی از برترین دانشگاه های تحقیقاتی کانادا و عضو گروه U15 دانشگاه های تحقیقاتی کانادا (15 دانشگاه معتبر در کانادا) است.

این دانشگاه به عنوان یک کالج کشاورزی در سال 1907 شروع به کار کرد و اولین بخش توسعه دانشگاه را در سال 1910 تأسیس کرد. 120 هکتار برای ساختمان های دانشگاه و 400 هکتار  برای زمین های محوطه آن اختصاص داده شده است. پردیس اصلی دانشگاه در 981 هکتار  واقع شده است و 200 هکتار دیگر برای پارک تحقیقاتی نوآوری اختصاص یافته است. کالج کشاورزی دانشگاه ساسکاچوان هنوز به زمین های تحقیقاتی شهری دسترسی دارد. سازمان واكسن و بيماري هاي عفوني دانشگاه ساسكاچوان واكسن هاي واكسناسيون داراي DNA را براي انسان و حيوان توسعه مي دهد. این دانشگاه همچنین محل سنکروترون نور کانادا است که یکی از بزرگترین و ابتکاری ترین سرمایه گذاری ها در علوم کانادا محسوب می شود. از آنجا که منشاء آن به عنوان یک کالج کشاورزی است، تحقیقات نقش مهمی در این دانشگاه داشته است. اکتشافات انجام شده شامل سیمان مقاوم در برابر سولفات و واحد درمانی سرطان کبالت 60 است. این دانشگاه بیش از 200 برنامه دانشگاهی ارائه می دهد.

بیش از 3000 دانشجو بین المللی از بیش از 130 کشور در این دانشگاه مشغول تحصیلند.

 • کشور
  کانادا
 • استان
  ساسکاچوان
 • شهر
  ساسکاتون
 • تعداد دانشجویان
  20957
 • زبان
  انگلیسی
 • ددلاین ترم ژانویه
  1 سپتامبر
 • ددلاین ترم سپتامبر
  15 فوریه
8,000 دلار کانادا

این جوایز برای دانشجویان بین المللی است و مبتنی بر پیشرفت تحصیلی است.

آخرین مهلت درخواست پذیرش برای واجد شرایط بودن برای بررسی، 15 فوریه است.

جوایز بین المللی تعالی دانشگاه ساسکاچوان

ارزش: 10،000 دلار

دانشجویان بین المللی پس از پذیرش، به طور خودکار برای این جوایز که بر اساس پیشرفت تحصیلی است، در نظر گرفته می شوند.

جوایز برتر بین المللی کارشناسی (IB)

ارزش: 20،000 دلار

دانشجویان بین المللی که برنامه IB Diploma را تکمیل می کنند ، پس از پذیرش بطور خودکار در نظر گرفته می شوند.

جوایز مدارس تحصیلی کانادا

ارزش: 15،000 دلار

دانشجویان بین‌المللی که از یک برنامه درسی بین‌المللی در کانادا فارغ‌التحصیل می‌شوند، امکان دریافت جایزه‌های ارائه شده توسط مدارس تحصیلی کانادا وجود دارد. دانشجویانی که تمایل به دریافت این جایزه‌ها را دارند، باید برنامه جوایز مدارس تحصیلی کانادا را تکمیل کنند.

جوایز شورای بین المللی مدارس

ارزش: 15،000 دلار

برای دانشجویان بین‌المللی که قصد ورود به برنامه‌های کارشناسی ارشد دانشگاه ساسکاچوان را دارند و از یک مدرسه عضو CIS فارغ‌التحصیل شده‌اند، امکان شرکت در جایزه‌های ارائه شده توسط شورای بین‌المللی مدارس وجود دارد. دانشجویانی که تمایل به دریافت این جایزه‌ها را دارند، باید برنامه جوایز شورای بین‌المللی مدارس را تکمیل کنند.

نشانه گذاری
اشتراک گذاری
گالری تصاویر
مقاطع تحصیلی
پیمایش به بالا