مزایا مشاور خوب برای ویزای تحصیلی آلمان در اصفهان

مزایا مشاور خوب برای ویزای تحصیلی آلمان در اصفهان

تاریخ: ۲۸ فروردین ۱۴۰۱

تحصیل در آلمان رؤیای همه دانشجویانی است که قصد دارند بعد از فارغ‌التحصیلی فرصت‌ها و راه‌های جدیدی را برای دستیابی به یک آینده شغلی روشن در چهارمین اقتصاد بزرگ دنیا کشف کنند. البته، اکثر دانشجویان به دلیل بعضی پیچیدگی‌ها، در پروسه درخواست (اپلای) خود برای اخذ ویزای تحصیلی آلمان دچار مشکل می‌‌شوند. این در حالی است که دانشجویان عصر دیجیتال معتقدند که می‌توانند تمامی اطلاعات مورد نیازشان را در اینترنت پیدا کنند. اینترنت ابزارهای زیادی برای پشتیبانی از شما در پروسه درخواست ویزای تحصیلی آلمان دارد، اما مهمترین جنبه اطلاعات، معتبر و قابل اطمینان بودن آن است. حال آن که، در اینترنت هیچ تضمینی وجود ندارد که همه اطلاعات ارائه شده صحیح و به روز باشند. گاهی اوقات اطلاعات تاریخ گذشته می‌تواند در آینده مشکلات زیادی برایتان ایجاد کند.

تحصیل در آلمان کاغذبازی و تشریفات زیادی دارد که انجامشان کار ساده‌ای نیست. شما برای پشت سر گذاشتن این مشکلات به یک مشاور ویزای تحصیلی آلمان نیاز دارید. بعضی از این متخصصان، در زمینه فرستادن دانشجویان به آلمان چندین سال تجربه دارند. آن‌ها می‌توانند به شکل بهتری شما را در مورد دوره‌های تحصیلی، کالج‌ها، دانشگاه‌ها، مسائل مربوط به مسکن و استخدام در آلمان راهنمایی کنند. مؤسسات مشاوره تحصیلی همچنین می‌توانند به دانشجویان در دستیابی به اهدافشان کمک کنند.

به یاد داشته باشید، وقتی که خود را مشغول به رسیدگی به چنین مسائلی می‌کنید، نه تنها پولتان بلکه مهمتر از همه زمانی که می‌توانید برای تحصیل یا سایر فعالیت استفاده کنید را هزینه می‌کنید. به همین دلیل است که امروزه اکثر دانشجویان به دنبال یک مشاور خوب برای ویزای تحصیلی آلمان هستند.

مرتضی هماپور

برای آشنایی با نحوه استعلام صحت عضویت وکلای مهاجرتی کانادا در ICCRC مطالعه مقاله «تفاوت مشاور و وکیل قانونی عضو ICCRC برای مهاجرت به کانادا» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

وکلا و مشاوران متخصص در اپلای استار شما را در ساخت آینده ای بهتر همراهی می کنند تا ویزای تحصیلی آلمان را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمایید. در گذشته دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان توسط اپلای استار موفق به اخذ ویزای تحصیلی آلمان در رشته های مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق و… شده اند.

مزایای استفاده از مشاور برای ویزای تحصیلی آلمان


مزایای استفاده از مشاور برای ویزای تحصیلی آلمان

می‌توانید از نظر کارشناسان استفاده کنید.

یکی از بزرگترین مزایای مشاور برای ویزای تحصیلی آلمان این است که می‌توانید درباره تمام پروسه تحصیل و ویزا از نظر کارشناسی او بهره بگیرید. کارشناس‌ها شما را به خوبی در مورد سیستم تحصیلی آلمان و نوع و میزان هزینه‌ها راهنمایی می‌کنند. آن‌ها همچنین به سؤالات مختلف شما پاسخ می‌دهند، از جمله اینکه: چه دانشگاه و رشته‌ای برایتان بهتر است؟ آیا واجد شرایط دریافت بورسیه هستید یا خیر؟ برای تمام این پروسه چقدر باید هزینه کنید؟

دریافت راهنمایی‌های بهتر در مورد مشاغل

دریافت راهنمایی‌های بهتر در مورد مشاغل

مشاوران تحصیلی در زمینه تعیین نقاط قوت، مهارت‌ها و توانایی‌های متقاضیان تخصص دارند. این افراد می‌توانند پیشنهادهای بهتری درباره فرصت‌های شغلی به شما بدهند چرا که آن‌ها اطلاعات گسترده‌ای درباره کسب و کارهای بین‌المللی دارند. در اینجا، شما این شانس را خواهید داشت که از این فرصت‌ها به شکل بهتری سود ببرید. مشاوران تحصیلی همچنین می‌توانند به شما یاد بدهند که چگونه از توانایی‌هایتان در سیستم آموزشی بین‌المللی استفاده کنید.

آن‌ها شما را در زمینه مصاحبه‌ها و انگیزه‌نامه‌ راهنمایی می‌کنند:

یکی از بهترین مزایای کار با مشاورین تحصیلی این است که آن‌ها شما را طوری آماده می‌کنند که بتوانید در مصاحبه‌های تحصیلی خودتان را به بهترین نحو معرفی (پرزنت) کنید. همچنین، مؤسسات مشاوره‌ تحصیلی کارکنان مجرب و ماهری دارند که به شما کمک می‌کنند تا برای نوشتن انگیزه‌نامه و مصاحبه‌های ویزا آماده شوید. به علاوه، این مؤسسات یک سری مراکز آموزشی تخصصی برای آمادگی جهت آزمون‌هایی مثل آیلتس، تافل و غیره را به شما معرفی می‌کنند.

یک پروسه بی‌دردسر برای درخواست ویزا

مشاورین مجرب اخذ ویزای تحصیلی آلمان ارتباطات خوبی با دانشگاه‌های خارجی دارند؛ آن‌ها با همکاری این دانشگاه‌ها، پروسه درخواست ویزای شما را خیلی راحت‌تر می‌کنند. ارتباط مستقیم با مؤسسات آموزشی بین‌المللی کمک می‌کند تا کارهای اداری، پرداخت هزینه‌ها و تکمیل پروسه درخواست ویزایتان خیلی سریع‌تر انجام بشوند.

ارزش قائل شدن برای پول شما

مشاورین خوب، خیلی به رضایت مشتریانشان اهمیت می‌دهند. اولویت این افراد این است که شانس شما برای اخذ ویزای تحصیلی را به حداکثر برسانند چراکه آن‌ها برای پول شما ارزش قائل‌اند.

به علاوه، این مشاورین می‌توانند به شما یاد بدهند که چطور پولتان را در آلمان مدیریت کنید؛ آن‌ها همچنین به شما اطلاعاتی درباره هزینه‌های مسکن و شهریه می‌دهند.

مشاوره شغلی

متخصص مشاوره به دانشجویان کمک می‌کند تا انتخاب درستی برای آینده‌شان انجام بدهند. او همچنین دانشجویان را به مسیر مورد نظرشان هدایت می‌کند.

چطور بهترین مشاور را برای تحصیل در آلمان انتخاب کنیم؟


چطور بهترین مشاور را برای تحصیل در آلمان انتخاب کنیم؟

اگر می‌خواهید بهترین آژانس یا مؤسسه مشاوره‌ای را برای اخذ ویزای تحصیلی آلمان پیدا کنید، باید اول مطمئن شوید که مؤسسه مورد نظرتان صلاحیت و تجربه لازم برای ارائه خدمات مشاوره‌ای مربوطه را دارد یا خیر. امروزه دیگر تحصیل در یک کشور خارجی یک رؤیای دور از دسترس نیست که فقط افراد پولدار بتوانند از عهده‌اش بربیایند. چرا که با دریافت راهنمایی‌های مناسب و کمک مالی، ورود به دانشگاه‌های بین‌المللی خیلی ساده‌تر می‌شود.

ما به عنوان بهترین مؤسسه مشاوره تحصیل در آلمان، بهترین خدمات پذیرش را به مراجعین خود ارائه می‌دهیم که از مهمترین آن‌ها می‌توان به تهیه مدارک مناسب، تأیید آسان ویزا، اخذ کمک‌ مالی از منابع مختلف، اشتغال در آلمان در طول تحصیل و بعد از آن و همچنین ارائه راهنمایی و اطلاعات کلی در مورد تحصیل در آلمان اشاره کرد. در عین حال، انتخاب مشاور یا وکیل برای ویزای تحصیلی آلمان نیاز به زمان داشته و شما قبل از ارائه درخواست برای تحصیل در خارج کشور حتماً باید چنین مشاور یا وکیلی داشته باشید.

اپلای استار با سال‌ها تجربه در زمینه مشاوره تحصیل در آلمان یکی از بهترین مؤسسات مشاوره‌ای ایران در این حوزه است. ما به مراجعین خود بهترین گزینه‌های شغلی را ارائه می‌دهیم. شبکه ما در آلمان همچنان در حال رشد بوده و اکثریت قاطع دانشجویان مراجعه کننده به ما به بهترین گزینه‌های مورد نظرشان دست پیدا می‌کنند. ویژگی‌های منحصربه فرد ما از نحوه پشتیبانی‌مان از دانشجویان گرفته تا تیم سخت‌کوشی که گرد هم آورده‌ایم، ما را به مؤسسه شماره یک ایران در زمینه مشاوره تحصیل در آلمان تبدیل کرده است. ما منحصراً بر فراهم کردن فرصت‌های تحصیلی ارائه شده توسط دانشگاه‌های آلمانی و کانادایی برای مراجعین خود تمرکز داریم.

پرسش‌های متداول


آیا می‌توانید کمی درباره مؤسسات آموزش عالی آلمان توضیح بدهید؟

در سیستم آموزش عالی آلمان حدود 400 دانشگاه دولتی و خصوصی و همچنین کالج خصوصی وجود دارد.  یک پنجم این مؤسسات خصوصی هستند؛ در بسیاری از مؤسسات خصوصی دوره‌های تحصیلی منحصربفردی ارائه می‌شود که حتی در دانشگاه‌های دولتی هم وجود ندارند.

مؤسسات آموزش عالی آلمان به سه نوع اصلی تقسیم می‌شوند:

  • دانشگاه‌های فنی یا (Technische Universität – TU)
  • دانشگاه‌های علوم کاربردی یا (Fachhochschule)
  • کالج‌های هنر، فیلم و موسیقی

چطور می‌توانم بهترین دانشگاه آلمان در رشته تحصیلی‌ام را پیدا کنم؟

از آنجایی که همه دانشگاه‌های آلمان خدمات آموزشی بسیار باکیفیتی را ارائه می‌دهند، رتبه‌بندی آن‌ها از این لحاظ، کار دشواری است. البته، موقع انتخاب یک مؤسسه می‌بایست جنبه‌های مختلفی مثل اندازه دانشگاه، نوع رشته‌ها، محل و همچنین هزینه زندگی در شهر مورد نظر را هم مد نظر قرار بدهید.

برای پوشش هزینه‌های زندگی در آلمان به چقدر پول نیاز دارم؟

هزینه زندگی در آلمان در مقایسه با سایر کشورهایی اروپایی کاملاً مقرون به صرفه است. هزینه‌های زندگی شما حدود 720 یورو در ماه است که بخش اعظم آن صرف اجاره ماهانه می‌شود. البته، در زمان ارائه درخواست ویزای تحصیلی، شما باید یک حساب مسدود شده باز کرده و ثابت کنید که حداقل 10،000 یورو برای پوشش هزینه‌های یک سال زندگی در آلمان را دارید.

آیا دانشجویان بین‌المللی می‌توانند به صورت پاره وقت کار کنند؟

دانشجویان ایرانی حاضر در آلمان می‌توانند در کنار تحصیل خود، سالانه 120 روز کامل یا 240 نصف روز کار کنند.

آیا آلمان به فارغ‌التحصیلان ویزای کار بعد از تحصیل می‌دهد؟

آن دسته از دانشجویان ایرانی که مایل‌اند بعد از اتمام تحصیلاتشان در آلمان بمانند و به صورت تمام وقت کار کنند می‌توانند مجوز اقامتشان را تا 18 ماه تمدید کنند تا بتوانند شغلی مرتبط با رشته تحصیلی‌شان پیدا کنند.

ممکن است درباره تحصیل رایگان در آلمان توضیحاتی بدهید؟

تحصیل در مؤسسات دولتی آلمان معمولاً یا رایگان بوده و یا مستلزم پرداخت شهریه بسیار ناچیزی است. اما، مؤسسات خصوصی آلمان برای دوره‌های کارشناسی (لیسانس) و کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) شهریه دریافت می‌کند.

مقالات مرتبط

تماس با ما