دانشگاه سادبری کانادا

Université de Sudbury

معرفی دانشگاه سادبری کانادا

دانشگاه سادبری (به فرانسوی: Université de Sudbury) یک دانشگاه دو زبانه در سادبری، انتاریو، کانادا است که دوره های تحصیلی به زبان های فرانسه و انگلیسی را ارائه می دهد. این برنامه ها شامل مطالعات دینی، فلسفه، مطالعات بومی و فرهنگی (کاملاً به زبان فرانسه) است. این دانشگاه وابسته به دانشگاه لوران است.

 

این دانشگاه در سال 1913 به عنوان یک کالج تأسیس شد و برای مدت طولانی تنها کالج در شمال انتاریو بود. در سال 1957، نام خود را تغییر داد و به دانشگاه سادبری تبدیل شد.

این دانشگاه از سال 1960 با دانشگاه لورنتین همکاری دارد.

طبق توافق نامه ای که میان چهار دانشگاه سادبری، لورنتین، هانتینگتون و ثورنلو امضا شده است، دانشجویان این دانشگاه ها می توانند واحد های درسی خود را در هر کدام از این چهار دانشگاه که بخواهند سپری کنند. (در صورتیکه آن رشته ارائه شود.)

این دانشگاه فعالیت های زیادی در زمینه های فرهنگی و ورزشی دارد، تیم هاکی این دانشگاه در سطح کشور معروف می باشد.

سادبری شهری در استان اونتاریو می باشد و در نزدیکی دریاچه رمسی قرار دارد. مساحت این شهر 3228 کیلومتر مربع می باشد. این شهر به دلیل نزدیکی به دو شهر مهم اوتاوا و تورنتو می تواند مقصد مناسبی برای تحصیل باشد.

مردم شناسی و فرهنگ

مطالعات دینی

فلسفه

مطالعات بومی

روزنامه نگاری

 • کشور
  کانادا
 • استان
  اونتاریو
 • شهر
  سادبری
 • تعداد دانشجویان
  6000
 • زبان
  انگلیسی, فرانسه
 • ددلاین ترم ژانویه
  1 اکتبر
 • ددلاین ترم می
  1 فوریه
 • ددلاین ترم سپتامبر
  1 آپریل
27,000 دلار کانادا

برای ثبت نام بورسیه های این دانشگاه باید تا قبل از 30 سپتامبر همان سال ثبت نام کرده باشید. (فرمی به متقاضی ارائه می شود که باید آن را تکمیل نماید.)

متقاضیان فقط برای دریافت یک بورس تحصیلی می توانند ثبت نام نمایند.

پس از بررسی توسط دانشگاه، اگر واجد شرایط باشید بورسیه سالانه به ارزش 5000 تا 7000 دلار به شما تعلق می گیرد.

برای واجد شرایط بودن این بورس ها دانشجو باید سالانه حداقل 24 واحد درسی را انتخاب نماید و شرایط تحصیلی و معدل قابل قبولی داشته باشد.

توجه داشته باشید معدل ترم های گذشته شما ملاک می باشد، در نتیجه فقط دانشجویان سال دوم و بالاتر می توانند در صورت داشتن شرایط فوق جهت دریافت این بورس ها ثبت نام نمایند.

نشانه گذاری
اشتراک گذاری
گالری تصاویر
مقاطع تحصیلی
تماس با ما