دانشگاه لاوال کانادا

Université Laval

معرفی دانشگاه لاوال کانادا

دانشگاه لاوال یک دانشگاه تحقیقاتی فرانسوی و عمومی در شهر کبک، کبک، کانادا است. این دانشگاه توسط منشور سلطنتی که توسط ملکه ویکتوریا در سال 1852 صادر شد، تأسیس شد و آن را به عنوان قدیمی ترین مرکز آموزش عالی در کانادا و اولین موسسه آمریکای شمالی می شناسند. ارائه آموزش عالی به زبان فرانسه این دانشگاه که پردیس آن از دهه 1950 به بعد در حومه شهر برپا شده است، از نظر بودجه پژوهشی در بین 10 دانشگاه برتر کانادا قرار گرفته است و دارای 4 صندلی تحقیق عالی کانادا است. مانند اکثر موسسات کبک، نام (Université Laval) به انگلیسی ترجمه نشده است.

از سال 2002، دانشگاه لاوال بیش از 38،000 دانشجو و بیش از 350 برنامه ارائه داد. این دانشگاه همچنین سالانه بیش از 2500 دانشجوی خارجی را جذب می کند و تقریباً 1000 دانشجو از استان های کانادا در خارج از کبک جذب می کنند. بسیاری از دانشجویان برای برنامه Français pour non francophones که به زبان فرانسه به عنوان زبان دوم برای دانشجویانی از کانادا و سراسر جهان آموزش می دهد، به دانشگاه می آیند. از اواسط دهه 1980 میلادی، دانشگاه لاوال یادگیری از راه دور ارائه داده است. بیش از 30 برنامه و 400 دوره توسط آموزش از راه دور ارائه می شود، که 80٪ از آنها از طریق اینترنت قابل دسترسی است.

علوم اداری

کشاورزی و علوم غذایی

معماری، شهرسازی و هنرهای تجسمی

دندانپزشکی

دانشکده حقوق

Faculté des Lettres (علوم انسانی)

جنگلداری، جغرافیا و ژئوماتیک

هنرها

دارو

موسیقی

پرستاری

فلسفه

تحصیلات تکمیلی

علم و مهندسی

علوم اجتماعی

الهیات و مطالعات دینی

نشانه گذاری
اشتراک گذاری
گالری تصاویر
 • کشور
  کانادا
 • استان
  کبک
 • شهر
  کبک
 • تعداد دانشجویان
  43000
 • زبان
  انگلیسی, فرانسه
 • ددلاین ترم ژانویه
  15 سپتامبر
 • ددلاین ترم می
  15 ژانویه
 • ددلاین ترم سپتامبر
  1 فوریه
 • وبسایت
مقاطع تحصیلی
18,151 دلار کانادا

به عنوان یک دانشجوی دانشگاه لاوال، به طیف گسترده ای از گزینه های کمک های مالی، از جمله بورس های تحصیلی و دانشگاهی، رهبری، بورس های بین المللی تحرک، کارورزی های پرداخت شده، فرصت های تحصیل در کار، برنامه های کمک مالی دولت و موارد دیگر دسترسی خواهید داشت.

 

بورسیه ها فقط برای تعالی دانشگاهی محفوظ نیستند. ضوابط واجد شرایط بودن بسیار متفاوت است و می تواند براساس پذیرش، تحرک، رهبری، تعالی، وضعیت مالی و غیره باشد. دفتر جوایز دانشجویی و دفتر کمک های مالی بیش از 3000 بورس تحصیلی را که هر ساله برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد ثبت نام می شود، لیست می کند.

برای اطلاعات بیشتر به فهرست راهنمای بورس تحصیلی مراجعه کنید.

*** اگر قصد ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلات تکمیلی را دارید، توصیه می شود سال قبل از ورود به برنامه کارشناسی ارشد یا دکتری خود برای دریافت بورسیه تحصیلی اقدام کنید.

** دانشجویان بین المللی:

برخی بورس های تحصیلی، عمدتاً در مقطع کارشناسی ارشد، صرفاً برای دانشجویان بین المللی رزرو شده اند و می توانند منبع مهمی از بورس باشند.

تماس با ما