رشته مدیریت هتلداری و میزبانی در کانادا

امروزه با افزایش جمعیت در کل دنیا، صنعت گردشگری رونق بسیاری گرفته است و سفرهای تفریحی و کاری بخشی از زندگی مردم را تشکیل داده‌اند. ساخت و ساز هتل‌ها با تکنولوژی‌های پیشرفته به صورت مداوم در حال انجام است. در نتیجه، نیاز به متخصصان رشته مدیریت هتلداری و میزبانی بیش از پیش احساس می‌شود. فارغ التحصیلان رشته مدیریت هتلداری و میزبانی در کانادا وارد بازار کار بسیار گسترده‌ای می‌شوند که موقعیت‌های شغلی نامحدودی را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

مدیریت هتلداری و میزبانی

شرایط تحصیل در رشته مدیریت هتلداری و میزبانی در کانادا

علی رغم اینکه هر یک از موسسات آموزش عالی در کانادا شرایط مخصوص به خود را در جذب دانشجویان دارند، در زیر به شرایط و مدارک اصلی مورد نیاز علاوه بر تکمیل اپلیکیشن فرم برای اخذ پذیرش در این رشته اشاره می‌کنیم:
• مدارک و ریز نمرات مقطع پیشین
• مدرک زبان فرانسوی و یا انگلیسی آیلتس و تافل بر حسب نیاز دانشگاه مورد نظر

هزینه تحصیل در رشته مدیریت هتلداری و میزبانی در کانادا

بعد از انتخاب دانشگاه مورد نظرتان در رشته مورد نظر، لازم است که با هزینه‌های مربوط به دوره آشنا شوید. در کانادا، سیستم کاملاً استاندارد و یکپارچه‌ای برای تعیین شهریه دانشگاه‌ها وجود دارد. به طور میانگین، هزینه تحصیل در این رشته برای یک سال در کانادا حدود 23000 دلار است. این مبلغ شامل هزینه دو ترم تحصیلی شما می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر، به وب‌سایت دانشگاه مورد نظرتان مراجعه کنید.

بهترین دانشگاه های کانادا در حوزه مدیریت هتلداری و میزبانی

سوالات متداول

کالج هایی همچون Lambton و هامبر از بهترین کالج‌های این رشته هستند.

میانگین درآمد یک مدیر هتل در کانادا 42000 دلار در سال یا 22 دلار در ساعت است. مشاغل رده پایین تر درآمدی بالغ بر 27000 دلار در سال را دارند.

مقالات مرتبط

پیمایش به بالا