وکیل و مشاور تحصیلی ویزای آلمان در همدان

وکیل و مشاور تحصیلی ویزای آلمان در همدان

کار مشاور تنها گرفتن پذیرش و ویزا نیست بلکه آنها مسائلی مختلفی را به شما آموزش می دهند، شما را راهنمایی می کنند و به طور کلی شما را در مسیر رسیدن به هدف کمک می کنند. کمک یک مشاور می تواند اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد و باعث می شود که اقدامات شما پایدار و موثر واقع شوند. شما برای درک منظور ما به اندازه کافی باهوش هستید بنابراین بهتر است عجله نکنید و تصمیمات اشتباه نگیرید. در این قسمت به چند نکته برای پیدا کردن یک مشاور خوب اشاره می کنیم.

بهترین وکیل و مشاور ویزای تحصیلی

برای آشنایی با نحوه استعلام صحت عضویت وکلای مهاجرتی کانادا در ICCRC مطالعه مقاله

«تفاوت مشاور و وکیل قانونی عضو ICCRC برای مهاجرت به کانادا»

را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

وکلا و مشاوران باتجربه ی ما در اپلای استار برای اخذ ویزای تحصیلی آلمان همراه شما عزیزان می باشند تا با خاطری آسوده به دانشگاه مدنظر خود در آلمان راه یابید. اپلای استار در تمام مراحل اخذ ویزا و بعد از آن مانند محل اقامت، کاریابی و … همراه شما می باشد.

در گذشته نیز دانشجویان دانشگاه بوعلی سینای همدان توسط اپلای استار اقدام به اخذ ویزای تحصیلی آلمان در کوتاه ترین زمان ممکن کرده اند.

مزایا ثبت نام در دانشگاه های خارج از کشور با کمک یک مشاور


  • مشاوران به عنوان کارشناسان این حوزه به خوبی از آخرین تغییرات و شرایط آن آگاه هستند.
  • مشاوران حرفه ای با بررسی دقیق نقاط قوت و ضعفتان به شما کمک می کنند.
  • مشاوران با گرفتن کمک های مالی از جمله بورسیه های تحصیلی و وام دانشجویی به شما کمک می کنند.
  • برای آزمون های مورد نیاز مانند GMAT, GRE, SAT, ACT, IELTS و غیره شما راهنمایی میکنند.

نکاتی که هنگام انتخاب مشاور برای تحصیل در خارج از کشور باید در نظر گرفت.


نکاتی که هنگام انتخاب مشاور برای تحصیل در خارج از کشور باید در نظر گرفت.

  • سابقه درخشان: بهترین روش برای انتخاب یک مشاور تحصیلی خوب جستجو در شبکه ها و رسانه های اجتماعی است تا از سابقه درخشان آنها در این کار مطلع شوید. بهتر است که بررسی کنید آیا مشاور مورد نظر شما شخصا به کارهای دانشجویان رسیدگی می کند یا خیر.
  • صلاحیت و تجربه مشاور: قبل از انتخاب مشاور باید حتما به میزان صلاحیت و تجربه مشاور تحصیلی دقت کنید. مشاور باید از آخرین وضعیت دانشگاه های مورد نظر شما مطلع باشد. علاوه بر این انتخاب مشاورانی که از دانشگاه های خوبی فارغ التحصیل شده اند و تجربه کاری خوبی دارند می تواند در انجام کارهای شما تاثیر مثبتی داشته باشد.
  • حالت آنلاین و آفلاین: مشاوران متعددی وجود دارند که کلاس های آموزشی برای آمادگی آزمون های مورد نیاز شما برگزار می کنند. بهتر است مشاور خود را بر اساس نیاز و موقعیتتان انتخاب کنید. آموزش های حضوری زیر ساخت ها و گزینه های برقراری ارتباط خوبی دارد اما کلاس های آنلاین راحتی و انعطاف پذیری بیشتری دارند و به صورت بیست و چهار ساعته در دسترس هستند.
  • شفافیت: در انتخاب یک مشاور تحصیلی بسیار مهم است. یک مشاور واقعی باید به تمام نگرانی‌ها و سوالات شما به طور کامل پاسخ دهد. باید توجه داشته باشید که برخی از مشاوران تحصیلی خارج از کشور ممکن است وعده‌ها و ضمانت‌های غیرقابل اجرا را به شما بدهند. یک مشاور واقعی در طول مسیر، شما را راهنمایی می‌کند، بنابراین مهم است که یک مشاوری را انتخاب کنید که با شما صداقت داشته باشد و به مسائل به طور کاملاً شفاف نگاه کند.

  • تکنولوژی: بهترین مشاوران تحصیلی در خارج از کشور با امکانات مجهز به هوش مصنوعی و تکنولوژی میتوانند روند مشاوره یکپارچه ای در اختیار شما قرار دهند. فناوری علاوه بر اینکه در زمان صرفه جویی میکند نتایج بیشتر و موثر تری هم خواهد داشت.
  • خدمات مالی (VAS): هزینه دانشگاه ها معمولا برای اکثر دانشجویان سنگین است؛ از این رو مشاوران تحصیل در خارج از کشور باید دانشجویان را درباره مسائل مالی راهنمایی کنند. دانشجویان برای مسائلی مانند وام تحصیلی، تامین نیازهای ارزی و محل اسکان نیاز به راهنمایی دارند. مشاور شما بر اساس تخصص خود میتواند شما را در مورد انتخاب رشته، مراحل پذیرش، شهریه و قوانین دولتی برای ویزای دانشجویی راهنمایی کند.

قبل از تصمیم گیری تحقیق کنید.

قبل از تصمیم گیری تحقیق کنید-min

از پرسیدن سوالاتتان نترسید چون شما باید از روند انجام کارهای خود توسط مشاور کاملا آگاه باشید. از مشاور بپرسید که آیا او در پذیرش نهایی، آماده شدن برای ازمون ها و آماده کردن مدارک مورد نیاز به شما کمک می کند یا خیر.

اگر از اطلاعات بالا برای انتخاب یک مشاور تحصیل در خارج از کشور استفاده کنید، می‌توانید نتیجه‌ای مطلوب بدست آورید. در اپلای استار، با کمک مشاوران ماهر و با تجربه، به همه متقاضیان تحصیل در خارج از کشور کمک می‌کنیم تا موفقیت‌های حرفه‌ای ماندگاری را تجربه کنند. مشاوران ما از دانشگاه‌های معروف فارغ‌التحصیل شده‌اند و آموزش تخصصی در این زمینه را دریافت کرده‌اند.

اپلای استار یکی از برترین مشاوران تحصیل در خارج از کشور در بمبئی، دهلی و کل هند است. ماموریت ما حرکت با قدرت در جهت توانمدسازی دانشجویان دانشگاههای برتر برای تصمیم گیری آگاهانه است.

سوالات پرتکرار


سوالات پرتکرار

دانشگاه های آلمان چه مدارکی ارائه می دهند؟

تمام مدارک دانشگاه های آلمان در سطح بین المللی معتبر هستند. BA یا BSc (لیسانس هنر/ لسانس علوم) معمولا شش ترم (سه سال) طول می کشد که رایج ترین مدارک در سطح کارشناسی هستند. دوره های کارشناسی ارشد برای رشته های هنر و علوم (MA  یا MSc) دو تا چهارترم (یک تا دو سال) طول می کشند. رشته های دکترا (دکترا فلسفه) چهار تا شش ترم (دو تا سه سال) طول می کشد.

شرایط تحصیل در آلمان چیست؟

شما برای تحصیل در آلمان باید مدرک تحصیلی آموزش عالی یا Hochschulzugangsberechtigung(HZB) داشته باشید. این مدرک به شکل های مختلفی ارائه می شود به خصوص برای دانشجویان بین المللی که مدارک تحصیلی خود را در کشوری غیر از آلمان گرفته اند.

برای دوره کارشناسی دانشجویان باید مدارک دیپلم دبیرستان و نتیجه قبولی آزمون ورودی دانشگاه را ارائه دهند. دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد باید مدرک کارشناسی خود را به دانشگاه ارئه دهند.

آیا نیاز به یادگیری زبان آلمانی دارم؟

اکثر دانشگاه های آلمان به زبان آلمانی تدریس می کنند. همه متقاضیان تحصیل در آلمان باید آزمون های زبان آلمانی را پشت سر بگذارند. آزمون های مورد قبول دانشگاههای آلمان عبارتند از DSH (آزمون ورودی دانشگاه زبان آلمانی برای متقاضیان بین المللی)، TestDaF (آزمون زبان آلمانی برای دانشجویان خارجی)، GDS (دیپلم زبان آلمانی موسسه گوته) و DSD (دیپلم زبانی آلمانی سطح دو). اگر کل دوره تحصیلی شما در آلمان فقط یک یا دو سال طول می کشد ممکن است نیازی به ارائه این مدرک نداشته باشید.

در کدام یک از شهرهای آلمان امکان تحصیل وجود دارد؟

اگر شما علاقه‌مند به تحصیل در یک شهر دانشجویی معروف هستید، میونیخ و برلین جزء ده شهر برتر دانشجویی در آلمان هستند. با این حال، در سراسر شهرهای دیگر آلمان نیز موقعیت‌های خوبی وجود دارد. به عنوان مثال، ایالت نوردراین-وستفالن که شهرهایی مانند دوسلدورف و کلن در آن قرار دارند، بادن-وورتمبرگ که شهر اشتوتگارت در آن واقع شده است، ایالت باواریا که مونیخ در آن قرار دارد، ایالت هسن (شهر فرانکفورت آم ماین)، ایالت نیدرزاکسن (شهر هانوفر)، ایالت زاکسن (شهر درسدن) و ایالت هامبورگ (شهر هامبورگ) می‌توانند مقاصد خوبی برای تحصیل باشند.

آیا دانشگاه های آلمان برای تامین هزینه های زندگی بورسیه تحصیلی می دهند؟

دانشگاه های دولتی آلمان بورسیه های تحصیلی به عنوان کمک هزینه مالی ارائه نمی دهند، اما اگر شما حامی مالی نداشته باشید بورسیه های مختلفی برای تامین هزینه های شما وجود دارد. روش های مختلفی برای دریافت بورسیه های تحصیلی آلمان وجود دارد؛ دولت آلمان از طریق DAAD یا انجمن اروپایی اراسموس بودجه مشخصی برای دانشجویان بین المللی درنظر گرفته است. اما بسیاری از بورسیه ها به طور مستقل توسط دانشگاههای آلمان یا نهادهای مالی خارجی ارائه می شوند.

مقالات مرتبط

پیمایش به بالا