بهترین وکیل و مشاور ویزای تحصیلی کانادا در همدان

بهترین وکیل و مشاور ویزای تحصیلی کانادا در همدان

کانادا یکی از پرطرفدارترین کشورهای جهان برای تحصیلات تکمیلی است. هر ساله سیل دانشجویان از سراسر جهان برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌ها و کالج‌های معتبر کانادا به سمت این کشور سرازیر می‌شود. زیرساخت استثنائی، برنامه درسی پیشرفته و هیأت علمی مجرب و شایسته از جمله عامل‌هایی است که مؤسسه‌های آموزشی کانادا را از همتایانشان در کشورهای دیگر متمایز می‌سازد. برای ثبت‌نام کردن در مؤسسه‌های آموزشی کانادا به ویزای دانشجویی نیاز دارید. اخذ ویزای دانشجویی یکی از دشوارترین جنبه‌های تحصیل در کانادا است. در این مرحله است که وکیل و مشاور ویزای دانشجویی برای کانادا می‌تواند به کمکتان بیاید.

بهترین وکیل و مشاور ویزای تحصیلی آلمان در تهران

برای آشنایی با نحوه استعلام صحت عضویت وکلای مهاجرتی کانادا در ICCRC مطالعه مقاله

«تفاوت مشاور و وکیل قانونی عضو ICCRC برای مهاجرت به کانادا»

را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

وکلای ما در اپلای استار برای ساخت آینده ای بهتر همراه دانشجویان هستند تا کاملا تخصصی و موثر آنها را برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا همراهی کنند. در گذشته دانشجویان دانشگاه بوعلی سینای همدان در رشته های مهندسی کامپیوتر، مهندسی مکانیک، مهندسی برق و… توسط اپلای استار اقدام به اخذ ویزای تحصیلی کانادا در کوتاهترین زمان کرده اند.

کارشناسان ما در اپلای استار آماده ارائه مشاوره اخذ ویزای تحصیلی به تمامی علاقه مندان در شهر همدان و دیگر شهرستان های آن نظیر تویسرکان، اسدآباد، ملایر، نهاوند، جوکار و دیگر مناطق استان همدان هستند. علاوه بر این اپلای استار در همه مراحل پس از ویزای تحصیلی کانادا مانند اخذ و محل اقامت و کاریابی همراه شما می باشد تا با خیالی آسوده به تحصیل خود در کانادا بپردازید.

دلایل استخدام وکیل تحصیلی به کانادا


مشاور مهاجرت به کانادا سیستم ویزای کانادا را کاملاً می‌شناسد.

کار وکیل تحصیلی به کانادا این است که از آخرین تغییرات در سیاست‌ها و خط‌مشی‌ها و شرایط لازم برای دریافت مجوز حرفه‌ای اطلاع داشته باشد. وکیل و مشاور تحصیلی به لطف همکاری تنگاتنگ و دانش شغلی بالا از سیستم مهاجرتی کانادا و ویزاهای موجود می‌تواند راهنمایی‌تان کند که شرایط لازم را برای اخذ چه نوع ویزایی دارید و برای چه ویزایی باید درخواست بدهید.

دارای مجوز از نهادهای نظارتی

دریافت مجوز RCIC به این معناست که کارگزاران فرایند سختی را برای ورود به این صنعت پشت سر گذاشته‌اند. همچنین وکلای مهاجرتی باید اطلاعاتشان را درباره قوانین به‌روز نگه دارند، این به‌روز بودن بخشی از پیشرفت حرفه‌ای مستمر است که برای تمدید کردن هر ساله پروانه وکالت ضروری است.

متخصص ویزای تحصیلی کانادا به دقت از منشور اخلاقی پیروی می‌کند تا این آیین‌نامه به نحو شایسته‌ای اجرا شود. منشور اخلاقی حفاظت از منافعتان را تضمین می‌کند و این اطمینان‌خاطر را به شما می‌دهد که با یک وکیل حرفه‌ای شایسته و مطلع کار می‌کنید. همچنین وکلا و مشاوران باید رابطه خوبی با مقامات داشته باشند و همواره مصلحت موکلانشان را در نظر داشته باشند.

قابلیت تدوین راهبرد فردی برای موکلین

قابلیت تدوین راهبرد فردی برای موکلین

مشاوران مجاز تحصیلی کانادا علاوه بر این‌که سیستم ویزای تحصیلی کانادا را به خوبی می‌شناسند، استراتژیست‌هایی حرفه‌ای‌اند که شایستگی راهنمایی‌تان را دارند تا با موفقیت از هزارتوی سیستم ویزای تحصیلی کانادا عبور کنید.

وکلا و مشاوران در فرآیند درخواست ویزای دانشجویی با شما همکاری می‌کنند و شما را درباره بهترین روش‌ها و راهنمایی‌های مربوط به درخواست ویزای دانشجویی هدایت می‌کنند. با استفاده از راهنمایی‌ها و مشاوره‌های وکیل تحصیلی ماهر، می‌توانید درک کاملی از اهداف خود پیدا کنید و بدانید چگونه برنامه‌ریزی مناسب را برای رسیدن به اهداف تعیین شده خود انجام دهید. وکیل تحصیلی قادر است یک برنامه ریزی جامع را برای دستیابی به اهداف تعریف شده تهیه کند و شما را در طول این مسیر هدایت کند.

انجام دادن تمام کاغذبازی‌ها

مدارک و اسناد لازم برای دریافت ویزای دانشجویی گاهی پیچیده است و متقاضیان حین انجام دادن کارهای ادارای معمولاً دچار اشتباه می‌شوند. اما اگر کارها را به مشاور ویزای تحصیلی به کانادا بسپارید، ایشان مسئولیت تمام کاغذبازی‌ها را به عهده می‌گیرند تا استرس فرایند ویزای تحصیلی کمتر شود و دیگر درگیر زمانبندی‌های فشرده نشوید.

از همکاری با مشاور تحصیلی باید چه انتظاری داشته باشم؟


مشاوران تحصیلی مستقل کار را با ارزیابی شروع می‌کنند تا در شناسایی نقاط قوت و ضعف، برنامه‌ها، انتخاب‌ها و اهداف تحصیلی به دانشجویان کمک کنند.

آزمون: مشاور در موقع مقتضی توصیه می‌کند که آزمونی را به منظور ارزیابی روانی یا تحصیلی انجام بدهید. ممکن است مشاور تحصیلی خود این آزمون را انجام بدهد یا شما را برای انجام آزمون به متخصص دیگری معرفی کند.

گزینه‌ها: مشاور آموزشی مستقل با خانواده‌تان نیز صحبت می‌کند تا طیف کامل احتمالات تحصیلی را در نظر بگیرد و منتخب جامعی از اطلاعات مرتبط را در اختیارتان می‌گذارد.

توصیه: مشاور تحصیلی مستقل توصیه‌ها و نصیحت‌هایی بی‌طرفانه را بر پایه قضاوت حرفه‌ایش از نیازها و توانایی‌های دانشجو در اختیار دانشجو و خانواده‌اش می‌گذارد. مشاور تحصیلی حق‌الزحمه‌اش را مستقیماً از مراجعین دریافت می‌کند و از مؤسسه‌های آموزشی پول یا مزایایی نمی‌گیرد.

از همه مهم‌تر این که مشاوران تحصیلی مستقل برنامه‌ای را برای دانشجویان تهیه می‌کنند که کمکشان می‌کند در برنامه‌ریزی تحصیلی و فرایند ثبت‌نام حتی‌الامکان موفق شوند.

چگونه بهترین وکیل تحصیلی به کانادا را انتخاب کنیم؟


وقتی می‌خواهید مشاور تحصیلی به کانادا را انتخاب کنید، چک‌لیست زیر را در نظر بگیرید تا بهترین خدمات ممکن را از مشاوران مجرب دریافت کنید:

 • بررسی کنید که آیا وکیل منتخبتان از دولت محلی و ملی مجوز دارد یا خیر.
 • نتایج به دست‌آمده در پرونده‌های پیشین را بررسی کنید.
 • تجربه‌شان را در پرونده‌های ویزای دانشجویی کنترل کنید.
 • سابقه کاری و این‌که چند سال تجربه دارند.
 • پروفایل شخصی مانند پیشینه فردی و …
 • توصیه‌نامه دانشجویان قبلی
 • مسائل کاری مانند مبلغی که باید قبل و بعد از دریافت ویزا پرداخت کنید.

توصیه فوق‌العاده‌: همواره وکیل تحصیلی قابل‌اعتماد با نتایج اثبات‌شده را انتخاب کنید، برای انتخاب وکیل و مشاور تحصیلی صرفاً به تبلیغات اینترنتی و معتبر به نظر رسیدن در فضای مجازی اکتفا نکنید.

چرا وکلای تحصیلی اپلای استار بهترین‌اند؟


چرا وکلای تحصیلی اپلای استار بهترین‌اند؟

در ایران مؤسسه‌های بسیاری وجود دارند که خدمات مشاوره و وکالت تحصیلی را برای کانادا ارائه می‌دهند، اما به جرأت می‌توان گفت که اپلای استار بنا به دلایل زیر حرف اول را در این زمینه در ایران می‌زند:

 • کارکنان اصلی اپلای استار مشاوران مجربی در کانادا هستند.
 • اپلای استار در زمینه بررسی و مدیریت درخواست‌های ویزای دانشجویی سال‌ها تجربه دارد. توصیه‌نامه‌های تشکرآمیز دانشجویانی که از خدمات اپلای استار استفاده کرده‌اند، در کارنامه افتخارت این مؤسسه می‌درخشد.
 • اپلای استار از همکاری گروهی از مشاوران مجرب و متخصص بهره می‌گیرد که می‌توانند بهترین کمک را برای تکمیل فرایند درخواست ویزای دانشجویی کانادا به شما بکنند.

چنانچه به دنبال بهترین مشاور و وکیل تحصیلی به کانادا در ایران هستید، اپلای استار همان‌جایی است که برای گرفتن ویزای دانشجویی به آن نیاز دارید.

پرسش‌های متداول


چطور می‌توانم ویزای تحصیلی کانادا بگیرم؟

برای تحصیل در کانادا به ویزای دانشجویی کانادا نیاز دارید؛ این ویزا در واقع مجوز تحصیلتان در کانادا است و به دانشجویان اجازه می‌دهد که برای اهداف تحصیلی در کانادا اقامت کنند. متقاضی ویزای تحصیلی باید پیش از ورود به کانادا برای دریافت ویزا درخواست بدهد. می‌توانید از طریق وب‌سایت شهروندی و مهاجرت کانادا (CIC) به صورت اینترنتی برای دریافت مجوز تحصیل درخواست بدهید. البته بهتر است از طریق یک مشاور مهاجرت باتجربه اقدام کنید تا از راهنمایی‌های بهتری برای طی کردن این مسیر برخوردار شوید.

چه افرادی شایستگی دریافت ویزای تحصیلی کانادا را دارند؟

افرادی شایستگی دریافت ویزای دانشجویی کانادا را دارند که شرایط زیر را داشته باشند:

 1. سن متقاضی باید حداقل 17 سال باشد و دبیرستان را پیش از اپلای ویزا تمام کرده باشد.
 2. دانشگاه‌ها یا کالج‌های DLI باید درخواست ویزای دانشجویی کانادا را قبول کنند ـ DLI سرواژه مؤسسه آموزشی منتخب است.
 3. متقاضی ویزای دانشجویی باید حساب GIC باز کند و شهریه یک سال و هزینه‌های یک سال زندگی را که حدود ده هزار دلار کانادا می‌شود، پرداخت کند.
 4. متقاضی ویزای دانشجویی کانادا باید معاینات پزشکی را انجام بدهد. پزشکان تأییدشده معاینه پزشکی را پیش از اپلای ویزای تحصیلی انجام می‌دهند.

محدودیت سنی برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا چقدر است؟

هرچند محدودیت سنی به استان موردنظرتان بستگی دارد، به‌طور کلی می‌توان گفت که محدودیت سنی برای درخواست ویزای دانشجویی کانادا 18 تا 35 سال است.

ممکن است درخواست ویزای دانشجویی‌ام رد شود؟ دلایل ریجکت درخواست ویزا چیست؟

بله، دلایل متعددی برای ریجکت کردن درخواست ویزای تحصیلی کانادا وجود دارد که مهم‌ترین آنها به شرح زیر است:

 • نداشتن بودجه کافی
 • انتخاب کردن دوره و رشته تحصیلی نامناسب
 • نداشتن تسلط زبانی کافی
 • ارائه مدارک اشتباه یا جعلی
 • ارائه ندادن مدارک لازم و …

می‌توانم حین تحصیل در کانادا کار هم بکنم؟

بله، در شرایط زیر می‌توانید در دوران تحصیلتان در کانادا در پردیس دانشگاه یا خارج آن مشغول به کار شوید:

 • اگر دانشجوی تمام‌وقت در یکی از مؤسسه‌های آموزشی منتخب (DLI) باشید.
 • در دوره تحصیلات تکمیلی، علمی کاربردی یا حرفه‌ای یا کالج‌های علمی کاربردی (فقط کبک) ثبت‌نام کرده باشید.
 • دوره تحصیلتان حداقل شش ماه طول بکشد و منجر به اخذ مدرک یا گواهی‌نامه شود.
 • در مجوز تحصیلتان قید شده باشد که می‌توانید بیرون پردیس دانشگاه مشغول به کار شوید.
 • تحصیلتان شروع شده باشد.
 • شماره بیمه اجتماعی (SIN) داشته باشید.

اگر به عنوان یک دانشجوی پاره‌وقت در نظر گرفته شوید، تنها در صورتی مجاز به اشتغال به کار خارج از محیط دانشگاه هستید که تمامی شرایط زیر را داشته باشید:

 1. دلیل شما برای تحصیل به صورت پاره‌وقت، نه تمام‌وقت، این باشد که در ترم آخر دوره قرار دارید و برای اتمام دوره تحصیلی لازم نباشد که به عنوان دانشجوی تمام‌وقت ثبت نام کنید.
 2. تا ترم آخر، به عنوان یک دانشجوی تمام‌وقت ثبت نام کرده باشید.

در حالتی که تمامی این شرایط برقرار نباشد، اجازه اشتغال به کار خارج از پردیس دانشگاه به عنوان یک دانشجوی پاره‌وقت به شما داده نمی‌شود.

مقالات مرتبط

پیمایش به بالا