بهترین وکیل و مشاور ویزای تحصیلی کانادا در تبریز

بهترین وکیل و مشاور ویزای تحصیلی کانادا در تبریز

میلیون‌ها متقاضی در سرتاسر جهان رویای اخذ پذیرش و دریافت مجوز تحصیل در یکی از کالج‌ها یا دانشگاه‌های کانادا را در سر می‌پرورانند. تحصیل در کانادا یک تجربه هیجان‌انگیز و مفید برای بسیاری از دانشجویان بین‌المللی است. زمانی که تصمیم گرفتید در چه رشته‌ای تحصیل کنید، باید تاریخ ورود، مهلت درخواست، مدت زمان پردازش ویزای دانشجویی و الزامات زبان انگلیسی را در نظر داشته باشید.

برای درخواست ویزای تحصیلی ابتدا باید نامه پذیرش را از یک مؤسسه آموزشی دریافت کنید. بیش از 98 دانشگاه و کالج در کانادا وجود دارد با این حال محل تحصیل مورد نظر شما باید توسط یک دولت ایالتی یا منطقه‌ای برای میزبانی از دانشجویان بین‌المللی تأیید شود. اگر قصد درخواست تحصیل در کالج یا دانشگاه را دارید، باید با یک تیم متخصص از وکلا مشورت کنید تا شانس تأیید درخواست خود را افزایش دهید.

اطلاعاتی درباره کانادا


اطلاعاتی درباره کانادا

کانادا دومین کشور جهان از لحاظ وسعت است. کانادا از نظر معیارهای بین‌المللی شفافیت دولت، آزادی‌های مدنی، کیفیت زندگی، آزادی اقتصادی و آموزش در بالاترین رتبه‌ها قرار دارد. این کشور یکی از متنوع‌ترین و چندفرهنگ‌ترین ملت‌های جهان است که این امر حاصل مهاجرت گسترده از سایر کشورها بوده است. کانادا دارای دهمین اقتصاد بزرگ دنیا است؛ این کشور به عنوان کشوری دموکرات شناخته شده و شامل یک فدراسیون متشکل از ده استان و قلمروهای آنها است.

مشاوران ویزای تحصیلی کانادا می‌گویند تغییرات دمای فصلی بسیار مورد توجه کانادایی‌ها است و می توان فعالیت‌های گسترده‌ای از شنا در فضای باز تابستان تا اسکی در زمستان را انتخاب کرد! مهمترین اطلاعات برای دانشجویان خارجی این است که تمام ساختمان‌هایی که در آن تحصیل می‌کنند در ماه زمستان به خوبی گرم می‌شوند. بسیاری از دانشگاه‌ها و کالج‌ها دارای تونل‌های زیرزمینی و پل‌های سرپوشیده هستند که دانشجویان می‌توانند از طریق آنها از ساختمانی به ساختمان دیگر منتقل شوند. به طور خلاصه زمستان در کانادا زیباست و به راحتی می‌توانید با پوشیدن لباس‌های گرم در هنگام خروج از منزل گرم بمانید.

چرا تحصیل در کانادا؟


 • شهریه‌های رقابتی و استاندارد‌های آموزشی در سطح جهانی: هزینه‌های تحصیل برای دانشجویان بین‌المللی در کانادا کمتر از ایالات متحده آمریکا، بریتانیا یا استرالیا است. همچنین دانش‌آموزانی که از یک مؤسسه بین‌المللی مشهور فارغ‌التحصیل می‌شوند، برای یک شغل عالی در کانادا یا در سراسر جهان آماده می‌شوند.
 • کار در حین تحصیل: در حین تکمیل دوره‌ها به عنوان یک دانشجوی بین‌المللی تمام وقت در کشور کانادا، فرزند شما مجاز به کار تا سقف 20 ساعت در هفته برای هر کارفرمای کانادایی، به عنوان کارفرمای آزاد/مالک انحصاری یا انجام فعالیت‌های کارآفرینی است.
 • با اخذ مجوز کار پس از فارغ‌التحصیلی به نیروی کار کانادایی می‌پیوندید: زمانی که فرزند شما مدرک دیپلم کانادایی را اخذ کرد تا 3 سال واجد شرایط مجوز کار آزاد می‌شود. چنین مجوزی این امکان را به آنها می‌دهد تا برای هر کارفرمای کانادایی در هرکجای این کشور کار کند.

چرا برای استخدام مشاور ویزای تحصیلی اقدام کنیم؟


چرا برای استخدام مشاور ویزای تحصیلی اقدام کنیم؟

استخدام مشاور ویزای تحصیل در کانادا اجباری نیست؛ به وضوح مشخص است که برای اخذ ویزای تحصیلی و مهاجرت به کانادا برای استفاده از نماینده توجه خاصی قائل نمی‌شوند. پس چرا به جای ارسال مدارک خود به تنهایی، یک وکیل برای ویزای تحصیلی کانادا استخدام کنید؟

در واقع اگرچه در ظاهر، رویه‌ها و فرم‌های ویزای دانشجویی کانادا ممکن است ساده به نظر بیایند، ملاحظات قانونی و پیامد‌های مربوط به آن بسیار پیچیده است. اغلب پس از بحرانی شدن شرایط با شرکت‌های مشاوره برای کنترل آسیب‌ها تماس گرفته می‌شود. عواقب عدم موفقیت در اقدام نخست از تأخیر‌های هزینه‌زا گرفته تا جواب منفی متغیر است و اکثرا اشتباهات کسانی که خودشان برای گرفتن ویزا اقدام می‌کنند، اگر از وکیل ویزای تحصیلی مجرب بهره‌ می‌بردند، رخ نمی‌داد. هنگامی که یک مأموریت به اغلب شرکت‌های مشاوره ویزا سپرده می‌شود، موکل از متخصصان با تجربه و با استعدادی بهره‌مند می‌شود که در هر پرونده از یک آیین نامه اخلاقی سختگیرانه پیروی می‌کنند.

به بیان دیگر، وجود وکیلی با سال‌ها تجربه و تخصص ممکن است به علت استفاده از استدلال‌های قانع‌کننده با توجه به ماهیت پرونده و اجتناب از اشتباه یا نقص پرونده به نتیجه‌ای مطلوب‌تر و در زمان کوتاه‌تری منتج شود.

دقت کنید که اگر از یک نماینده غیرمجاز در کانادا یا خارج از این کشور استفاده می‌کنید، IRCC ممکن است درخواست شما را برگردانده یا آن را رد کند؛ نماینده خود را با دقت انتخاب کنید.

چرا باید اپلای‌استار را برای درخواست ویزای دانشجویی انتخاب کنید؟


بهترین وکیل و مشاور ویزای تحصیلی آلمان در تهران

برای آشنایی با نحوه استعلام صحت عضویت وکلای مهاجرتی کانادا در ICCRC مطالعه مقاله

«تفاوت مشاور و وکیل قانونی عضو ICCRC برای مهاجرت به کانادا»

را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

اخذ ویزای دانشجویی کانادا یک پیش‌نیاز برای تعیین مسیر شما در این مقصد محبوب دانشجویی در جهان است. این فرآیند با مشکلات زیادی همراه است و می‌تواند در مسیر شما برای مهاجرت به کانادا اخلال ایجاد کند. اپلای‌استار اینجاست تا تمام موانع را از پیش‌رو برداشته و در طول فرآیند درخواست ویزا به شما پشتیبانی جامعی را ارائه دهد. کمک‌های معتبری که مشاوران تحصیلی ما  برای متقاضیان اخذ ویزا و پذیرش دانشگاه از تبریز و دیگر شهرهای استان آذربایجان شرقی نظیر اهر، بستان آباد، میانه، شبستر مراغه و دیگر شهرهای استان ارائه می‌کنند شامل این موارد می‌شود:

اخذ ویزای دانشجویی کانادا یک پیش‌نیاز برای تعیین مسیر تحصیلی شما در این مقصد محبوب دانشجویی در جهان است. این فرآیند ممکن است با چالش‌های زیادی همراه باشد و می‌تواند در مسیر مهاجرت به کانادا موانعی ایجاد کند. در اینجا، اپلای‌استار حاضر است تا تمامی مشکلات را از پیش‌رو شما بردارد و در طول فرآیند درخواست ویزا به شما پشتیبانی جامعی ارائه دهد. مشاوران تحصیلی ما از تبریز و سایر شهرهای استان آذربایجان شرقی مانند اهر، بستان آباد، میانه، شبستر، مراغه و سایر شهرهای استان، به شما کمک‌های قابل اعتمادی در اخذ ویزا و پذیرش دانشگاه ارائه می‌دهند. این کمک‌ها شامل موارد زیر می‌شوند:

 • راهنمایی به شما برای انتخاب دوره و آموزشگاه مناسب
 • کمک به شما برای ارسال بی‌نقص درخواست ویزا
 • کمک به شما در جمع آوری اسناد مورد نیاز
 • کمک به شما برای درک و حل مسائل پیچیده بر اساس دانش و تجربه

پس از اخذ ویزا و پذیرش و مهاجرت تحصیلی شما به کانادا، اپلای استار با ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه کاریابی و اقامت پس از تحصیل در کانادا درکنار شما خواهد بود.

سولات متداول


روند درخواست چقدر طول می‌کشد؟

مدت زمان مورد نیاز برای پردازش و ارسال اسناد، بعد از کامل شدن چک لیست اسناد مشتریان ارسالی به IRCC، بین  5 تا 7 روز کاری طول می کشد. کل روند ممکن است سته به نوع برنامه درخواستی و سرعت موکل برای جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز، بین 1 هفته تا 6 ماه طول بکشد. دقت کنید که پروسه زمانی IRCC ممکن است به علت وجود بیماری کووید 19 طولانی‌تر از معمول باشد.

آیا موفقیت را تضمین می کنید؟ اگر درخواستم رد شود چه می‌شود؟

هیچ‌کسی نمی‌تواند موفقیت یک درخواست را تضمین کند، زیرا این مساله کاملا به نظر افسر مهاجرتی بستگی دارد. لطفا از مراجعه به مشاوران ارواح و همچنین نمایندگان بی اخلاقی که «نتایج» یا «نرخ موفقیت» را تضمین کرده تا توجه شما را جلب کنند، خودداری کنید.

اینجا در اپلای‌استار، ما تمام تلاش خود را برای حداکثر شدن شانس موفقیت شما به کار می‌گیریم. همانطور که از نظرات مشتریان ما پیداست، شهرت شرکت مهاجرتی ما برایمان بسیار مهم است.

اگر درخواست شما رد شود، یک‌بار دیگر آن را به صورت رایگان ارسال می‌کنیم. این مسئله شامل هزینه‌های درخواست دولتی و همچنین مواردی که اطلاعات یا سند نادرست، گمراه‌کننده و ناقص توسط مشتری ارائه شده نمی‌شود.

دریافت ویزای تحصیلی چه مدت طول می‌کشد؟

روند طی شده برای هر پرونده متفاوت است، با این حال عموما مدت زمان مورد نیاز برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا دو تا سه ماه طول می‌کشد.

چه کسانی واجد شرایط دریافت ویزای تحصیلی کانادا هستند؟

شما مجاز به دریافت برنامه ویزای تحصیلی کانادا هستید اگر:

 • اگر توسط یک مؤسسه آموزشی مشخص در کانادا پذیرفته شوید.
 • بودجه کافی برای مدیریت هزینه‌های تحصیل و سایر هزینه‌های اسکان خود را داشته باشید.
 • درگیر هیچگونه فعالیت مجرمانه‌ای نباشید.
 • عاری از خطرات جسمی و مسائل روانی باشید

هزینه تحصیل در کانادا و بورسیه چقدر است؟

مشاوران ویزای تحصیلی کانادا با اطمینان بیان می‌کنند که کانادا یکی از مقصدهای برتر و مقرون به صرفه برای دانشجویان بین‌المللی است. در این کشور، بورسیه‌ها و فرصت‌های متعددی برای کمک مالی به دانشجویان بین‌المللی، به ویژه دانشجویانی که دارای رتبه‌های برتر علمی هستند، وجود دارد. به عنوان بهترین مشاور در اخذ ویزای تحصیلی کانادا، ما تضمین می‌کنیم که برای تمامی کاندیداهای شایسته، درخواست بورسیه را ارسال کرده و تمام تلاش خود را به کار خواهیم برد تا بورسیه‌های تحصیلی حداکثر را از دانشگاه‌های مورد نظر دریافت کنیم. همچنین، ما سعی خواهیم کرد تا این درخواست را به زودی تهیه و ارائه دهیم تا تضمین شود که در نظر گرفته خواهد شد.

مقالات مرتبط

پیمایش به بالا