نقشه کلگری به فارسی

مسیریابی در سفر همیشه جزو نخستین ملزومات برای هر گردشگری است. در این نوشتار سعی کرده‌ایم تمام نقشه های ضروری و کاربردی کلگری را با آخرین به‌روز رسانی‌ها در اختیار شما قرار دهیم.

نقشه فارسی کلگری

نیاز به نقشه و مسیریابی از نخستین نیازهای هر گردشگری در طول سفر است. در ادامه نقشه‌ کلگری به زبان فارسی را به خاطر سهولت استفاده قرار داده‌ایم. تمام نقاط کلگری را بر روی نقشه فارسی کلگری آنلاین مشاهده کنید.

نقشه جاذبه های کلگری

کلگری سرشار از جاذبه های گردشگری و دیدنی هاست. یافتن این جاذبه ها به خودی خود کاری بسیار دشوار است. در ادامه نقشه جاذبه های گردشگری کلگری را قرار داده‌ایم که به صورت آنلاین تمام جاذبه‌های کلگری  و فاصله‌ی هر جاذبه تا موقعیت مکانی شما را نشان می‌دهد.

نقشه هتل های کلگری

اگر قصد سفر به کلگری را دارید و یا در این شهر به سر می‌برید، نقشه هتل های کلگری یکی از اصلی‌ترین نیازهای شماست. در این نقشه تمام هتل های کلگری به صورت آنلاین نشان داده می‌شوند. حتی فاصله هر هتل تا موقعیت مکانی شما نیز قابل مشاهده است.

نقشه رستوران های کلگری

در نقشه زیر تمام رستوران های کلگری مشخص شده‌اند. با استفاده از این نقشه، نزدیک‌ترین رستوران به خود را در هرکجای کلگری پیدا کنید. همچنین می‌توانید فاصله‌ی اماکن گردشگری مهم کلگری تا نزدیک‌ترین رستوران را در این نقشه پیدا کنید.

نقشه ایستگاه های مترو کلگری

نقشه ایستگاه های مترو کلگری و موقعیت مکانی هر ایستگاه را بر روی نقشه زیر ببینید. نقشه ایستگاه های مترو کلگری نیاز مبرم هر گردشگری است! با استفاده از مترو وقت خود را در ترافیک کلگری هدر ندهید و در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

نقشه ایستگاه های اتوبوس کلگری

در نقشه زیر تمام ایستگاه ای اتوبوس کلگری و موقعیت مکانی و فاصله‌ی هرکدام تا اماکن مهم و گردشگری شهر نشان داده شده‌اند. نقشه ایستگاه های اتوبوس کلگری نیاز مبرم هر گردشگری است که به این شهر سفر می‌کند.

نقشه عابر بانک های کلگری

با استفاده از نقشه عابربانک های کلگری، تمام دستگاه‌های خودپرداز دور و بر خود را پیدا کنید. با استفاده از این نقشه می‌توانید فاصله‌ی نزدیک‌ترین دستگاه عابر بانک تا خود را به صورت آنلاین محاسبه کنید.

نقشه بیمارستان های کلگری

دسترسی به مراکز درمانی همیشه و همه جا نیازی اساسی است! در سفر به کلگری باید بدانید بیمارستان های کلگری یا مراکز درمانی کلگری کجا قرار دارند. در اینجا نقشه بیمارستان های کلگری را با آخرین تغییرات قرار داده‌ایم. داشتن این نقشه برای هر گردشگری نیاز است.

راهنمای استفاده از ویز در کلگری

نرم‌افزار ویز یکی از مهم‌ترین نرم‌افزارهای مسیریابی و ناوبری در تمام دنیاست. این نرم‌افزار مخصوص مسیریابی حین رانندگی طراحی شده و کاربری بسیار آسان ولی در عین حال کارآمدی دارد. دانلود این نرم افزار برای گوشی‌های هوشمند android و ios رایگان است. در ادامه لینک دانلود این نرم‌افزار را قرار می‌دهیم.

همچنین می‌توانید از صفر تا صد این نرم‌افزار را در کلیپ آموزشی زیر یاد بگیرید.

 

راهنمای استفاده از گوگل مپ در کلگری

گوگل مپ یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های کمپانی بزرگ گوگل است با کارایی متفاوت! گوگل مپ از معتبرترین سیستم‌های مسیریابی است که به صورت اپلیکیشن هم وجود دارد. مسیریابی برای پیاده‌روی، دوچرخه سواری و… از جمله تفاوت‌های محسوس گوگل مپ با سایر سرویس‌های مشابه است. دانلود این نرم افزار کاملاً رایگان و کار با آن بسیار راحت است.

در ادامه لینک دانلود گوگل مپ برای  گوشی‌های هوشمند  android و ios را قرار داده‌ایم.

همچنین می‌توانید صفر تا صد گوگل مپ را در کلیپ آموزشی زیر یاد بگیرید.

آخرین مقالات

تماس با ما