مشاور تحصیلی برای مهاجرت تحصیلی کانادا در رشت و گیلان

مشاور تحصیلی برای مهاجرت تحصیلی کانادا در رشت و گیلان

آیا شما هم یک فارغ‌التحصیل یا فرد شاغلی هستید که قصد ادامه تحصیل در کانادا را دارید؟ پس، حتماً تا حدودی دچار سردرگمی شده‌اید و سؤالات زیادی برایتان پیش آمده و قطعاً یکی از آن‌ها هم این است که چطور می‌توانید یک مشاور مناسب برای مهاجرت تحصیلی کانادا انتخاب کنید. اما جای نگرانی نیست چون ما در این مقاله سعی می‌کنیم تا حد ممکن به سؤالاتتان پاسخ بدهیم.

در سال‌های اخیر، علاقه دانشجویان ایرانی به تحصیل در خارج از کشور به شکل چشمگیری افزایش پیدا کرده است. تقریباً تمامی دانشجویانی که آرزوی دستیابی به یک آینده شغلی درخشان را دارند، حداقل یک بار به تحصیل در خارج از کشور فکر می‌کنند. البته، پروسه مهاجرت تحصیلی به کانادا تا حدودی دشوار است که همین باعث شده تا دانشجویان برای رسیدن به این هدف دست به دامان متخصصین این حوزه شوند. در نتیجه، در حال حاضر تعداد زیادی مؤسسه مشاوره تحصیلی کانادا در حال ارائه خدمات مشاوره تحصیلی و مهاجرتی بوده و به دانشجویان کمک می‌کنند تا به هدف خود برای مهاجرت تحصیلی به کانادا دست پیدا کنند. در عین حال، تعدد گزینه‌های موجود باعث سردرگمی و دردسر دانشجویان شده و اجازه نمی‌دهد که آن‌ها انتخاب درستی داشته باشند.

بهترین وکیل و مشاور ویزای تحصیلی

برای آشنایی با نحوه استعلام صحت عضویت وکلای مهاجرتی کانادا در ICCRC مطالعه مقاله

«تفاوت مشاور و وکیل قانونی عضو ICCRC برای مهاجرت به کانادا»

را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

اپلای استار با بهره گیری از وکلا و مشاوران متخصص در استان گیلان و شهر های آن مانند رشت، بندر انزلی، لاهیجان، لنگرود، رودبار، لوشان، فومن و دیگر شهرهای آن آماده ی همراهی با شما عزیزان برای اخذ ویزای کانادا می باشد. کارشناسان اپلای استار با آگاهی از تمام قوانین مهاجرت می توانند بدون هیچ گونه نگرانی مسیر ترقی را برای آینده شما عزیزان هموار سازند.

ویژگی‌های یک مشاور مناسب برای مهاجرت تحصیلی کانادا


معلومات

معلومات

یک مشاور یا وکیل مهاجرت تحصیلی کانادا می‌بایست دانش بالایی در این زمینه داشته باشد. او می‌بایست از جدیدترین قوانین مهاجرت آگاهی داشته و بتواند مراجعین خود را به درستی راهنمایی کند.

تجربه

مشاور تحصیلی کانادا برای اینکه گزینه خوبی محسوب شود می‌بایست حداقل 2 تا 5 سال در این حوزه تجربه داشته باشد. این مشاور، همچنین باید سابقه خوبی در زمینه فرستادن دانشجویان به دانشگاه‌ها یا کالج‌های مورد نظرشان در کانادا داشته باشد.

مهارت‌های ارتباطی

یک تیم مشاوره تحصیلی کانادا می‌بایست مهارت‌های ارتباطی و بین فردی خیلی خوبی داشته باشند. اگر تیم مورد نظر نتواند به انگلیسی حرف بزند یا مهارت کافی در این زبان نداشته باشد، بدون شک یک تیم غیرحرفه‌‌ای است. همچنین، قبل از انتخاب مشاور تحصیلی کانادا می‌بایست میزان علاقه و توجه او به نیازها و اولویت‌هایتان را چک کنید.

ارزیابی شغلی

یک ارزیابی شغلی منطقی و معتبر می‌تواند تأثیر خیلی زیادی بر تصمیمات و همچنین آینده شما داشته باشد. مشاور تحصیلی کانادا می‌بایست تعدادی کافی از دانشگاه و کالج‌ها و رشته‌هایی که با اهداف شغلی‌تان همخوانی داشته باشند را به شما معرفی کند. در اینجا، هر چه گزینه‌ها بیشتر باشند مشاور حرفه‌ای‌تر است، در حالی که محدود بودن گزینه‌های معرفی شده نشان دهنده ناکارآمد و غیرحرفه‌ای بودن او است.

کمک مالی

همه دانشجویان نمی‌توانند هزینه‌های بالای تحصیل در کانادا را پرداخت کنند. برای همین، مشاور تحصیلی کانادا می‌بایست بتواند گزینه‌هایی که برای بورسیه و وام دانشجویی دارید را برایتان کاملاً توضیح داده و به شما کمک کند که درخواست‌هایتان را بدون اشتباه و به موقع ارائه بدهید تا بعداً بتوانید از این کمک‌های مالی استفاده کنید.

انتخاب مشاور تحصیلی کانادا


انتخاب مشاور تحصیلی کانادا

با وجود این همه گزینه، انتخاب مشاور تحصیلی مناسب برای مهاجرت تحصیلی کانادا قطعاً کار دشواری است. برای همین، در اینجا نکاتی را برای شما توضیح می‌دهیم که با پیروی از آن‌ها خواهید توانست مشاور مناسبی برای دستیابی به اهداف تحصیلی‌تان در کانادا پیدا کنید:

  • با استفاده از گوگل بهترین مشاوران تحصیلی کانادا محل زندگی‌تان را پیدا کنید.
  • به دفاتر آنها مراجعه کرده و مجوزها، تجربیات گذشته، تعداد دانشجویانی که به کانادا فرستاده‌اند و غیره را چک کنید.
  • به وب‌سایت مؤسسات مورد نظرتان مراجعه کرده و اطلاعات و آمارشان را به طور دقیق مطالعه کنید.
  • در مورد خدمات اضافه‌ای که ارائه می‌دهند مثل آموزش، کمک به انجام مصاحبه ویزا، حمایت‌های قبل از عزیمت به خارج و غیره اطلاعات کافی کسب کنید.
  • ببینید با مراجعین خود و مشکلات و خواسته‌های آن‌ها چه برخوردی دارند.
  • علاقه‌شان به انتخاب‌ها و اولویت‌هایتان را چک کنید.

مشاوران تحصیلی کانادا در چه حوزه‌هایی می‌توانند کمک کنند؟


مشاوران تحصیلی کانادا در چه حوزه‌هایی می‌توانند کمک کنند؟

مشاوران تحصیلی کانادا می‌توانند در تقریباً همه جنبه‌های پروسه اخذ ویزای تحصیلی کانادا به شما کمک کنند، از جمله موارد زیر:

ارزیابی پروفایل

یک مشاور تحصیلی مجرب پروفایل دانشجو را به طور کامل بررسی کرده و مناسب‌ترین رشته و سایر اولویت‌های مناسب را به او پیشنهاد می‌دهد.

انتخاب دانشگاه

امروزه تعداد زیادی از دانشگاه‌های کانادا دانشجویان خارجی را می‌پذیرند. انتخاب بهترین گزینه از بین این همه دانشگاه کار خیلی سختی است. برای همین، باید تیم مجربی از مشاوران ویزای تحصیلی کانادا به شما در انتخاب گزینه مناسب کمک کنند.

پروسه پذیرش

مشاوران تحصیلی کانادا ددلاین‌ها (تاریخ‌های سررسید) را به شما اطلاع داده و به شما کمک می‌کنند تا مراحل مختلف پروسه درخواست را به موقع و بدون اشتباه انجام داده و پشت سر بگذارید.

جمع‌آوری و ارائه مدارک مناسب

برای اینکه بتوانید ویزای تحصیلی کانادای خود را اخذ کرده و به اهداف تحصیلی‌تان در کانادا دست پیدا کنید، مدارک زیادی وجود دارند که باید آن‌ها را به دقت جمع‌آوری کرده و به موقع ارائه بدهید. تیم مشاوران مجرب ویزای تحصیلی کانادا به شما کمک می‌کنند تا مدارک خواسته شده را بعد از جمع‌آوری با قالب (فرمت) صحیح ارائه بدهید.

رسیدگی به ویزای دانشجویی

ویزای دانشجویی یک مدرک الزامی است که بدون آن نمی‌توانید در کانادا تحصیل کنید. یک تیم مجرب از مشاوران تحصیلی کانادا شما را به طور دقیق در مورد پروسه ویزای دانشجویی کانادا راهنمایی کرده و به شما کمک می‌کند تا به راحتی ویزایتان را اخذ کنید.

آماده کردن انگیزه‌نامه تحصیلی

برای اینکه بتوانید ویزای تحصیلی کانادای خود را اخذ کنید می‌بایست یک انگیزه‌نامه نیز ارائه بدهید. یک تیم مجرب از مشاوران تحصیلی به شما کمک می‌کند تا یک انگیزه‌نامه صادقانه و بی‌نظیر آماده کنید.

کمک مالی

یکی از مزایای مشاور تحصیلی کانادا این است که او می‌تواند شما را در مورد گزینه‌هایی که برای وام و بورسیه تحصیلی دارید راهنمایی کرده و به شما کمک کند تا یک درخواست بی‌عیب و نقص را برای به دست آوردن اینگونه کمک‌ها آماده کنید.

حمایت‌های قبل از عزیمت

بعد از اینکه در دانشگاه مورد نظرتان ثبت نام کردید، تیم مشاوران به شما در زمینه‌هایی مثل تهیه مسکن و هماهنگی با سبک زندگی کانادایی به شما کمک می‌کنند.

چرا باید اپلای استار را برای درخواست ویزای کانادا انتخاب کنید؟


امروزه، تحصیل در خارج از کشور گزینه اول دانشجویان مستعد است. عده‌ زیادی از دانشجویان هر ساله تلاش می‌کنند تا در خارج از کشور تحصیل کنند. البته، موفقیت در پروسه مهاجرت تحصیلی بدون راهنمایی و نظارت مشاوران مجرب تحصیل در خارج کار سختی است.

اپلای استار چطور به شما در رسیدن به اهدافتان کمک می‌کند:

  • پروسه تحصیل شما در کانادا را بدون هیچ مشکل یا دردسری به انجام می‌رساند.
  • پروسه اخذ ویزای تحصیلی‌تان را بدون هرگونه خطا انجام می‌دهد.
  • مشاور تحصیلی کانادا، شما را در مسیر مهاجرت تحصیلی به کانادا به طور دقیق و کامل هدایت می‌کند.

اگر در حال حاضر گیج شده‌اید و با مشکلات در پیدا کردن بهترین گزینه‌ها مواجه شده‌اید یا می‌خواهید فرآیند اخذ ویزای تحصیلی کانادا را بدون دردسر انجام دهید، به ما مراجعه کنید. ما تخصص در کمک به دانشجویان برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا داریم. برای رزرو نوبت و ملاقات با ما در دفتر، لطفاً در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا بتوانیم به صورت دقیق و جامع در مورد پرونده شما صحبت کنیم.

پرسش‌های متداول


برای تحصیل در کانادا باید چه مراحلی را پشت سر گذاشت؟

اولین گام، اخذ پذیرش از یکی از دانشگاه‌های کانادایی مور تأیید دولت این کشور است. دانشجویان بعد از اخذ پذیرش از یکی از این دانشگاه‌ها یا کالج‌ها می‌توانند برای اخذ مجوز تحصیل درخواست بدهند. درخواست‌ها را می‌توان به صورت آنلاین یا از طریق نامه ارائه داد.

تمامی مجوزهای تحصیلی جدید در یکی از شهرهای ورودی کانادا صادر می‌شوند. داوطلبانی که درخواست خود را به یکی از دفاتر خارجی صدور ویزای کانادا ارائه کرده‌اند، یک تأییدیه دریافت می‌کنند که در آن از آن‌ها خواسته می‌شود برای دریافت مجوز تحصیلی به یکی از شهرهای ورودی کانادا سفر کنند. به طور عمومی، مجوز تحصیل برای تمام مدت تحصیل داوطلب صادر می‌شود.

آیا برای دادن درخواست مجوز تحصیل به آیلتس یا سلپیپ (CELPIP) نیاز است؟

لطفاً به یاد داشته باشید که در اکثر دانشگاه‌ها و کالج‌های کانادا یکی از شرایط اخذ پذیرش، ارائه نمره آیلتس یا سایر مدارک مربوط به مهارت‌های زبان است. البته، لازم به ذکر است که این موارد جزء شرایط مورد نیاز پذیرش بوده و ارتباطی با مجوز تحصیل کانادا ندارند مگر اینکه داوطلب از طریق برنامه شرکای دانشجو(Student Partner Program) درخواست داده باشد. بنابراین، توصیه می‌شود که چک کنید و ببینید که آیا دانشگاه مورد نظرتان به نمره آیلتس نیاز دارد یا خیر و اینکه چه نمره‌هایی را برای مهارت‌های زبان تعیین کرده است.

آیا می‌توان در طول تحصیل در کانادا کار کرد؟

دانشجویان بین‌المللی می‌توانند در طول تحصیل در کانادا اجازه کار کسب کنند. برای این منظور، آن‌ها باید یک مجوز تحصیل معتبر داشته باشند و در یکی از دانشگاه‌هایی که دانشجویان بین‌المللی را پذیرش می‌دهند به عنوان دانشجوی تمام وقت ثبت نام کرده باشند. دارندگان مجوز تحصیل می‌توانند در طول ترم تا 20 ساعت در هفته و در طول تعطیلات دانشگاه به صورت تمام وقت کار کنند.

آیا می‌توان همسر را نیز در درخواست لحاظ کرد؟

همسر دانشجویی که یک مجوز تحصیل معتبر داشته و به صورت تمام در یک دانشگاه یا کالج ثبت نام کرده است، می‌تواند برای یک مجوز کار باز درخواست بدهد. مجوز کارِ باز برای همسر می‌تواند به اندازه مجوز تحصیل و همچنین تا پایان اعتبار مجوز تحصیل اعتبار داشته باشد. داوطلب می‌بایست در درخواست مجوز تحصیل خود نشان دهد که همسرش در کانادا همراه او خواهد بود. اگر همسر بعداً تصمیم بگیرد که در کانادا تحصیل کند، می‌بایست برای مجوز تحصیل یک درخواست جداگانه بدهد.

مقالات مرتبط

پیمایش به بالا