مزایا مشاور مناسب برای ویزای تحصیلی آلمان در اردبیل

مزایا مشاور مناسب برای ویزای تحصیلی آلمان در اردبیل

سفر به خارج از کشور برای ادامه تحصیل، برای هر انسانی هیجان‌انگیز است. اما برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌های کشور آلمان، هر فردی باید برخی از معیارهای خاص را جهت اخذ پذیرش داشته باشد. از این رو، اگر تمامی کارهای دفتری و تشریفات اداری این سفر را به لحظه آخر موکول کنید، ممکن است با موانع متعددی روبرو شده و با کوچکترین اشتباه، موجب رد درخواست ویزای تحصیلی آلمان شوید. مشاور ویزای تحصیلی آلمان، در این زمینه متخصص است و تجربه کافی در ارائه مشاوره به مشتریان را دارد. یک مشاور تحصیلی خوب برای ویزای تحصیلی آلمان می تواند به این پروسه سرعت دهد و به شما اطمینان دهد که تمام مراحل اخذ ویزای تحصیلی آلمان به درستی پیش می رود.

مشاور ویزای تحصیلی می تواند راهنمایی‌های لازم در مورد بهترین دوره‌های تحصیلی، معیارهای انتخاب، دانشگاه‌ها، مقاطع تحصیلی، تشریفات اداری ویزا و غیره را به شما ارائه دهد. یک مشاور مجرب، با درک کردن شرایط شخصیتان، شما را در انتخاب بهترین رشته و دانشگاه در آلمان یاری می کند. بهترین مشاوران ویزای تحصیلی کشور آلمان در ایران با ارائه راهنمایی‌های لازم تضمین خواهند کرد که فرآیند اخذ ویزای شما به خوبی و به درستی پیش رود. این مشاوران با تکیه بر ارتباطاتی که با دانشگاه‌های برتر آلمان دارند، به شما کمک خواهند کرد تا از این دانشگاه‌ها پذیرش بگیرید. این مشاوران کاملا به فرآیند ویزای تحصیلی آلمان مسلط هستند.

بهترین وکیل و مشاور ویزای تحصیلی

برای آشنایی با نحوه استعلام صحت عضویت وکلای مهاجرتی کانادا در ICCRC مطالعه مقاله

«تفاوت مشاور و وکیل قانونی عضو ICCRC برای مهاجرت به کانادا»

را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

اپلای استار با داشتن وکلا و مشاورانی با تجربه شما را در اخذ ویزای تحصیلی آلمان یاری می کند تا با شما عزیزان در ساخت آینده ای بهتر همراه باشد. شما می توانید تمام مراحل اخذ ویزای آلمان را به کارشناسان ما بسپارید و بدون هیچگونه نگرانی آماده ی مهاجرت خود شوید.

دلایل نیاز به مشاور جهت مهاجرت تحصیلی به آلمان


دریافت مشاوره شغلی

خدمات مشاوره شغلی توسط بهترین و کارآزموده‌ترین متخصصین ارائه می شود. دریافت مشاوره شغلی این امکان را به دانشجویان میدهد تا انتخاب درستی برای آینده خود داشته باشند و در مسیر درستی قرار بگیرند.

کمک به اتخاذ تصمیم خوب در زمان مناسب

تصمیم به ادامه تحصیل در خارج از کشور ممکن است برای یک دانشجو تصمیم بسیار سختی باشد و مشاور دقیقا در این مرحله به شما کمک خواهد کرد. مشاور ویزای تحصیلی بهترین دانشگاه‌های آلمان را در رشته مد نظر دانشجو بررسی کرده و دانشجو را از مناسب‌ترین زمان برای ارائه درخواست مطلع می کند.

امنیت

استفاده از خدمات مشاوره حین اقدام برای اخذ پذیرش از دانشگاه‌های آلمان، می تواند کل این پروسه را آسان کرده و همچنین امنیت دانشجو در برابر هرگونه فعالیت کلاهبرداری را تضمین کند و شانس تایید درخواست ویزا را نیز محتمل‌تر کند.

جمع آوری مدارک و برآورد بودجه مالی مورد نیاز

جمع آوری مدارک و برآورد بودجه مالی مورد نیاز

برخورداری از راهنمایی مشاور ویزای تحصیلی، موجب می شود تا دانشجو تمامی مدارک مورد نیاز را به راحتی جمع‌آوری کند و همچنین از مقدار بودجه‌ای که باید برای تحصیل و زندگی در آلمان هزینه شود، مطلع باشد.

ارائه درخواست برای ویزای تحصیلی

اخذ ویزای تحصیلی آلمان بدون وجود تضمینی برای موفقیت، می تواند یک روند بسیار طولانی و دشوار باشد. مشاور ویزا در ایران می تواند در جمع‌آوری و تکمیل مدارک مورد نیاز ویزا به دانشجویان کمک کند. به طور کلی در روند درخواست ویزا، مرحله‌ی جمع‌آوری اسناد و مدارک بیشترین زمان را می گیرد و دانشجو تنها در صورتی می تواند این مرحله را بدون مشکل پشت سر بگذارد که از حمایت و راهنمایی فردی که در این زمینه دانش و تخصص کافی را دارد، برخوردار باشد. با حمایت مشاور، این امکان وجود دارد که تایید ویزای خود را سریعتر از حد انتظار خود دریافت کنید.

دسترسی به فرصت‌های شغلی در آلمان

یک مشاور خوب نه تنها دانشجویان را در طی روند اخذ ویزا همراهی می کند، بلکه در طول دوره تحصیلی و حتی پس از آن نیز به آنها در یافتن شغلی با درآمد بالا کمک می کند.

شفافیت کاری

مشاوره درباره تحصیل در خارج از کشور به صورت مستقیم و صمیمانه ارائه می‌شود. مشاوران، پرونده و نمرات قبلی شما را بررسی می‌کنند تا تعیین کنند که شما باید برای کدام شهر، دانشگاه یا کالج درخواست دهید. همچنین، مشاوران به شما در فرآیند اخذ ویزای تحصیلی آلمان کمک خواهند کرد.

کمک به موفقیت در مصاحبه ویزا

شما ممکن است بتوانید از موسسه آموزشی یا کالج مد نظر خود پذیرش بگیرید اما اگر در مصاحبه ویزا موفق نباشید تمامی تلاش‌های شما بیهوده خواهند بود. مصاحبه بخش بسیار مهمی است، از این رو مشاوران می توانند با تکیه بر تخصص‌های خود، به دانشجویان در مصاحبه ویزا کمک کنند. مشاوران کاملا به سوالاتی که در این جلسه از شما پرسیده خواهد شد مسلط هستند. اگرچنانچه درخواست ویزای شما رد شود، مشاور می تواند با ایجاد طرح و برنامه‌ی جایگزین، به شما در حل مشکل و ارائه درخواست مجدد کمک کند.

آگاهی از بورسیه‌های تحصیلی مختلف

آگاهی از بورسیه‌های تحصیلی مختلف

در دانشگاه‌ها و کالج‌های آلمان، بورسیه‌های تحصیلی متعددی ارائه می‌شوند. این بورسیه‌ها ممکن است توسط موسسات دولتی یا خصوصی فراهم شوند. مشاوران ویزای تحصیلی آلمان می‌توانند لیستی از بورسیه‌های تحصیلی قابل دسترس را برای شما فراهم کنند، تا بتوانید یکی را انتخاب کنید. همچنین، مشاور می‌تواند به شما در پیدا کردن اسپانسر یا دریافت وام دانشجویی نیز کمک کند.

تمامی این موارد تنها گوشه‌ای از مزایای استخدام مشاور ویزا است. از سوی دیگر، بدلیل آنلاین بودن این فرآیند، شما ممکن است تصمیم بگیرید که به تنهایی و بدون کمک مشاور برای اخذ ویزای تحصیلی آلمان اقدام کنید، اما باید توجه داشته باشید که برخورداری از راهنمایی‌های یک مشاور حرفه‌ای میتواند این پروسه را برای شما بسیار آسان کند و شانس پذیرش درخواست شما را افزایش دهد. از اینرو، دریافت مشاوره از موسسه اپلای استار (applystar) با توجه به سابقه درخشان این موسسه در موفقیت اخذ ویزا، می تواند بهترین انتخاب شما باشد.

کمک به اسکان

مشاور ویزای تحصیلی در ایران می تواند به دانشجو در پیدا کردن خوابگاه مناسب با بودجه مالی او کمک کند. ارتباط موثر مشاوران با دانشگاه‌ها به آنها کمک میکند تا راحت‌تر بتوانند برای دانشجو مسکن و محل اقامتی پیدا کنند.

سایر مزایای استخدام مشاور ویزای تحصیل در خارج از کشور:

 1. تکمیل کردن انواع فرم‌های درخواست
 2. تایید اسناد و مدارک مورد نیاز
 3. کمک به شما در انتخاب از بین گزینه‌های مختلف
 4. ایجاد پروفایل برای شما و بررسی آن
 5. ارائه مشاوره مناسب با پروفایل شما
 6. محافظت از شما در برابر هرگونه کلاهبرداری

مزایای استخدام مشاور و وکیل مهاجرت تحصیلی به آلمان از موسسه اپلای استار


مزایای استخدام مشاور و وکیل مهاجرت تحصیلی به آلمان از موسسه اپلای استار

 1. دریافت مشاوره از مشاوران مجاز ویزای تحصیلی: در موسسه اپلای استار، مشاوران مجاز ویزای تحصیلی با دسترسی به اطلاعات و منابع مناسب، شما را در امر اخذ ویزای تحصیلی آلمان یاری می کنند. شما با دریافت این پشتیبانی صحیح و کارآمد، شانس خود را برای دستیابی به اهدافتان افزایش می دهید.
 2. دریافت مشاوره از مشاوران مجاز مهاجرت تحصیلی: از دیدگاه مقامات مهاجرتی آلمان، شخصی که به عنوان مشاور در امور ویزا فعالیت میکند، عضوی از مقامات نظارتی این پروسه است. از اینرو، زمانی که شما پشتیبانی صحیح، شفاف و با کیفیتی از مشاوران موسسه اپلای استار دریافت میکنید، شانس تایید ویزای خود را افزایش می دهید.
 3. دریافت راهنمایی حقوقی، در صورت نیاز:همه افراد در مسیر ویزای تحصیلی آلمان، با موانع و چالش‌های یکسانی روبرو نمی شوند. برای مثال، مواردی مانند سابقه رد ویزای تحصیلی، رد ویزای هریک از اعضای خانواده، مسائل پیچیده مالی، و موارد متعدد دیگر میتوانند در کل فرآیند درخواست ویزای تحصیلی تفاوت و تغییراتی ایجاد کنند. در این وهله، دریافت راهنمایی حقوقی از مشاور مجاز امری است که میتواند راهگشای شما باشد.
 4. دریافت راهنمایی در رابطه با امور مالی: برخی از دانشگاه‌ها در آلمان هیچ نوع کمک مالی و بورسیه تحصیلی به دانشجویان بین المللی ارائه نمیدهند، در حالی که برخی دیگر از دانشگاه‌ها این موارد را ارائه می دهند. واجد شرایط بودن برای بورسیه تحصیلی، کار در دانشگاه و خارج از دانشگاه در حین تحصیل، دستیار آموزشی بودن و غیره، از دانشگاهی به دانشگاه دیگر متفاوت است. از این رو، شما می توانید به کمک کارشناسان ماهر ما اطلاعات موثقی را در رابطه با این موارد داشته باشید.
 5. دریافت پشتیبانی جامع در روند جمع‌آوری مدارک و فرآیند درخواست: زمانی که نوبت به جمع‌آوری مدارک الزامی ویزا برسد، دریافت پشتیبانی جامع در روند جمع‌آوری مدارک از سوی یک متخصص می تواند به نوعی تضمینی باشد که شما دچار خطا و اشتباه نشوید. با موسسه اپلای استار شما در هر زمانی از این پشتیبانی منحصر به فرد برخوردار خواهید بود. کارشناسان این موسسه به شما در جمع‌آوری مدارک الزامی و پر کردن فرم‌های درخواست کمک خواهند کرد تا شما کمترین دغدغه ذهنی را داشته باشید.
 6. دریافت پشتیبانی تخصصی در مراحل پس از اخذ ویزا و قبل از خروج: اکثر دانشجویان تا قبل از اینکه به مرحله بعد از اخذ ویزا برسند، تصور میکنند که تنها مرحله سخت کار اخذ ویزای تحصیلی آلمان است. اما مشاوران موسسه ما برای مراحل بعد از اخذ ویزا نیز پشتیبانی انحصاری ارائه میدهند تا همواره از راهنمایی‌های درستی در طول مسیر خود برخوردار باشید.
 7. برخورداری از پشتیبانی در اسکان، سفر و پس از فرود در مقصد: این موارد جزو خدمات مضاعفی است که این موسسه به دانشجویان ارائه میکند. تیمی از متخصصین در مدیریت محل اقامت، سفر و سایر مراحل تا زمانی که به مقصد خود می رسید به شما کمک می کنند.

سوالات متداول


آیا برای تحصیل در آلمان باید به زبان آلمانی مسلط باشم؟

خیر، الزامی نیست. شما می‌توانید در دوره‌های بین‌المللی در دانشگاه‌های آلمان شرکت کنید که در آن‌ها تدریس به زبان انگلیسی انجام می‌شود. اما برای پذیرش در سایر دوره‌های تحصیلی، ممکن است نیاز به شرکت در آزمون مهارت زبان آلمانی باشد.

هزینه تحصیل در دانشگاه‌های آلمان چقدر است؟

هزینه تحصیل در دانشگاه‌های آلمان چقدر است؟

موسسات آموزش عالی در آلمان معمولا شهریه دریافت نمیکنند. اما سیاست‌های آموزشی آلمان دائما در حال تغییر است. امروزه در بعضی از ایالت‌ها، از دانشجویانی که بیش از مدت مقرر برای تکمیل دوره تحصیل میکنند، شهریه میگیرند. به غیر از هزینه پایین شهریه هر ترم ( که معمولا بیشتر از ۱۰۰ الی ۲۵۰ یورو نیست)، دانشجو مبلغ دیگری را از جیب خود پرداخت نمیکند. سایر هزینه‌ها توسط انجمن خدمات دانشجویی و همچنین اتحادیه دانشجویی پرداخت می شوند. در بسیاری از شهرهای دانشگاهی آلمان نیز انجمن خدمات دانشجویی بلیط استفاده رایگان از خدمات حمل و نقل عمومی را در در طول ترم تحصیلی در اختیار دانشجویان قرار میدهد.

آیا می توانم بدون آیلتس یا مدرک زبان انگلیسی برای اخذ پذیرش اقدام کنم؟

بعضی از کالج‌ها و دانشگاه‌ها به دانشجویان اجازه می‌دهند تا بدون آیلتس نیز برای اخذ پذیرش درخواست دهند.

هزینه زندگی در آلمان چقدر است؟

حداقل هزینه زندگی در آلمان ۵۰۰ یورو است. اما به طور کلی این هزینه کاملاً به استانداردها و سبک زندگی شما بستگی دارد.

آیا برای تحصیل در آلمان باید در آزمون ورودی شرکت کنم؟

شما برای تحصیل در آلمان به شرکت کردن در هیچ آزمون ورودی نیاز ندارید. تنها برای اخذ پذیرش در بعضی از کالج‌ها ممکن است به ارائه مدرک آزمون   GMAT،  GRE یا SAT نیاز باشد.

مقالات مرتبط

پیمایش به بالا