چرا موسسه اعزام دانشجو برای تحصیل در کانادا نیاز است؟

چرا موسسه اعزام دانشجو برای تحصیل در کانادا نیاز است؟

تحصیل در کانادا رؤیای تمامی دانشجویانی است که می‌خواهند از طریق تحصیل فرصت‌ها و راه‌های جدیدی را برای دستیابی به یک آینده روشن‌تر کشف کنند. با این حال اکثر دانشجویان، به خاطر برخی پیچیدگی‌ها، در پروسه درخواست برای ویزای تحصیلی کانادا گیر می‌کنند. دانشجویان عصر دیجیتال باور دارند که می‌توانند همه اطلاعاتی که می‌خواهند را از طریق اینترنت به دست بیاورند. البته، درست است که اینترنت ابزارهای زیادی دارد که می‌توانید برای پروسه مهاجرت تحصیلی‌تان از آن‌ها کمک بگیرید، اما مهمترین بُعد اطلاعات، اصالت و اعتبار آن است. حال آنکه، هیچ تضمینی وجود ندارد که همه اطلاعات به دست آمده از اینترنت قابل اطمینان و به روز باشد. گاهی اوقات اطلاعاتی که تاریخشان منقضی شده، در آینده باعث مشکلات زیادی برای شما می‌شوند.

تحصیل در کانادا با تشریفات و کاغذبازی زیادی همراه است که انجام آن‌ها کار چندان ساده‌ای نیست. برای حل این مشکل باید از خدمات یک موسسه اعزام دانشجو به کانادا استفاده کنید. برخی از این متخصصین در زمینه کمک به دانشجویان برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا چندین سال سابقه دارند. آن‌ها می‌توانند در مورد دوره‌های تحصیلی، کالج‌ها یا دانشگاه‌ها، مسکن و استخدام راهنمایی‌های بهتری به شما بدهند. بنابراین یک موسسه اعزام دانشجو به کانادا می‌تواند به دانشجویان برای رسیدن به اهدافشان کمک کند. به علاوه، چندین مشکل دیگر وجود دارد که هر دانشجو در تمام طول پروسه اخذ ویزای تحصیلی کانادا با آن‌ها روبرو می‌شود.

هنگامی که به چنین مشکلات و موضوعاتی رسیدگی می‌کنید، علاوه بر هزینه‌ای که انجام می‌دهید، وقتی را هم که می‌توانید به مطالعه یا سایر فعالیت‌ها بپردازید را تا حد زیادی از دست خواهید داد. به همین دلیل است که در حال حاضر اکثر دانشجویان به دنبال دریافت خدمات مؤسسات اعزام دانشجو برای تحصیل در خارج از کشور هستند. وقتی از یک مؤسسه اعزام دانشجو استفاده می‌کنید علاوه بر پول در زمانتان هم صرفه‌جویی می‌شود. البته، پول را می‌توان به دست آورد اما زمان یکی از باارزش‌ترین بخش‌های زندگی ما است که باید بسیار هوشمندانه از آن استفاده کنید.

مزایای موسسه اعزام دانشجو به کانادا


مزایای موسسه اعزام دانشجو به کانادا

رفتن به کانادا برای تحصیل، شاید یکی از هیجان‌انگیزترین و مفیدترین تجربیات دانشجویان باشد. اگرچه بسیاری از کشورها در سراسر دنیا، خصوصاً کشورهای در حال توسعه، در حال گسترش سریع بخش آموزش خود، چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ کمیت هستند، اما بسیاری از دانشجویان هنوز هم می‌خواهند برای تحصیل به کشورهای کانادا، آلمان، آمریکا و انگلیس سفر کنند. البته، دلایل زیادی وجود دارد که باعث می‌شود یک دانشجو بخواهد برای تحصیل به کانادا برود مثل مهاجرت، بهبود مهارت‌های ارتباطی، یادگیری فرهنگ‌های جدید، کسب تجربه در زمینه فناوری‌های به روزتر و غیره.

به همین دلایل بسیاری از دانشجویان تصمیم می‌گیرند که برای تحصیل به خارج از کشور و خصوصاً کانادا، سفر کنند و به همین خاطر نیاز به مشاوره تحصیلی در حال رشد است. به علاوه، انتخاب کانادا فرصت تحصیل دانشجویان در برخی از بهترین دانشگاه‌های جهان مثل دانشگاه تورنتو، دانشگاه اتاوا، دانشگاه بریتیش کلمبیا، دانشگاه کویینز و غیره را برای آن‌ها فراهم می‌کند.

مشاور تحصیل خارج از کشور در ایران، چطور می‌تواند به شما کمک کند؟


مشاور تحصیل خارج از کشور در ایران، چطور می‌تواند به شما کمک کند؟

سفر به کانادا برای تحصیل، برای هرکسی هیجان‌آور است. اما دانشگاه‌های کانادا هم مثل سایر کشورهای دیگر دارای یک سری شرایط مورد نیاز هستند که داوطلبین باید همه آن‌ها را داشته باشند؛ و اگر شما بخواهید تمامی تشریفات و کاغذبازی‌های مربوط به خودتان را انجام بدهید، احتمال خیلی زیادی وجود دارد که اشتباهی در این زمینه انجام بدهید که همان باعث رد (ریجکت) شدن درخواستتان شود. اما مؤسسات اعزام دانشجو در ایران در انجام این امور تخصص دارند. آن‌ها تجربه زیادی در ارائه بهترین مشاوره به مراجعین خود دارند.

این مؤسسات می‌توانند به شما در زمینه انتخاب بهترین دوره‌ها، معیارهای انتخاب، دانشگاه‌ها، کاغذبازی و تشریفات اداری، مراحل مختلف دریافت ویزا و غیره کمک کنند. یک مؤسسه اعزام دانشجوی باتجربه، مشاوره شغلی شما را بیشتر با هدف درک شرایط و اولویت‌هایتان و همچنین کمک به شما برای انتخاب بهترین رشته و دانشگاه در کانادا انجام می‌دهد. بهترین مؤسسه اعزام دانشجو در ایران تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا کل پروسه بدون هرگونه دردسری برای دانشجو انجام شود. چنین مؤسسه‌ای ارتباطات نزدیکی با دانشگاه‌های کانادا دارد که همین باعث می‌شود بتوانید از بهترین دانشگاه‌های این کشور پذیرش بگیرید. بهترین مؤسسه اعزام دانشجو به کانادا، شهرت خود را به خاطر مدیریت کردن پروسه بسیار سخت اخذ ویزای این کشور کسب کرده است.

چنین مؤسسه‌ای می‌تواند به شما در زمینه اخذ ویزای تحصیلی کانادا و همچنین احراز تمامی شرایط مورد نیاز هدایت کند. این مؤسسه کمک می‌کند تا همه تشریفات اداری را انجام بدهید و شما را در طول پروسه اخذ گواهینامه زبان که برای اخذ ویزا نیاز است به طور کامل راهنمایی می‌کند. یک مؤسسه اعزام دانشجوی معتبر و مشهور در ایران با بانک‌ها و مؤسسات مالی ارتباط داشته و می‌تواند در صورت نیاز به شما در گرفتن وام‌های دانشجویی کمک کند. مؤسسه برتر اعزام دانشجو به کانادا در ایران، نقش مهمی در تعیین آینده شغلی دانشجویانی مانند شما داشته و می‌تواند شما را به مسیر پیشرفت هدایت کند.

انتخاب بهترین مؤسسه اعزام دانشجو در ایران


انتخاب بهترین مؤسسه اعزام دانشجو در ایران

اگر در تلاشید تا بهترین آژانس یا مؤسسه اعزام دانشجو را برای کمک به پروسه ادامه تحصیلتان پیدا کنید، ابتدا باید مطمئن شوید که این مؤسسه اعزام دانشجو صلاحیت‌ها و تجربه لازم در زمینه ارائه خدمات مشاوره‌ای مربوطه‌ را داشته باشد. تحصیل در کانادا دیگر یک آرزوی دور از دست نیست که فقط افراد ثروتمند بتوانند به آن دست پیدا کنند. امروزه با راهنمایی‌های‌ صحیح و کمک مالی مناسب می‌توان خیلی راحت‌تر از دانشگاه‌های کانادا پذیرش گرفت.

ما در اپلای استار، به عنوان بهترین مؤسسه اعزام دانشجو در ایران، بهترین خدمات پذیرش را به شما ارائه می‌دهیم از جمله تهیه و جمع‌آوری مدارک مناسب، تأیید آسان ویزای تحصیلی کانادا، گرفتن کمک‌های مالی از منابع مناسب، کسب شغل در طول تحصیل و بعد از آن و همچنین ارائه راهنمایی و اطلاعات کاملی درباره تحصیل در خارج از کشور. انتخاب یک مشاور تحصیلی کانادای خوب زمان‌بر بوده و در عین حال شما می‌بایست قبل از ارائه درخواست برای تحصیل در خارج از کشور به چنین مشاوری مراجعه کنید.

اپلای استار با سال‌ها سابقه در مشاوره و اعزام دانشجو به خارج از کشور یکی از بهترین مشاوران تحصیلی کانادا در ایران است. ما به مراجعین خود بهترین گزینه‌های شغلی ممکن را ارائه می‌دهیم. شبکه ما در کانادا در حال گسترش بوده و با تلاشی که ما انجام می‌دهیم اکثریت قاطع دانشجویان به بهترین گزینه‌های مورد نظرشان دست پیدا می‌کنند. ما به پشتوانه تیم سخت‌کوش و دلسوزی که گرد هم آورده‌ایم می‌توانیم به شما در رسیدن به دانشگاهی که آرزوی تحصیل در آن را دارید کمک کنیم.

پرسش‌های متداول


برای اخذ پذیرش از دانشگاه‌های کانادا چه شرایط و الزاماتی وجود دارد؟

برای اخذ پذیرش از دانشگاه‌های کانادا چه شرایط و الزاماتی وجود دارد؟

هر دانشگاه در کانادا سیاست‌ها و شرایط خاص خود را درباره پذیرش دانشجویان بین‌المللی دارد. همچنین، معیارهای پذیرش برای هر رشته تحصیلی ممکن است متفاوت باشد. حداقل درصد نمرات مورد نیاز برای آموزشکده‌ها عموماً 55% نمره یا بالاتر در مقطع تحصیلی قبلی و برای دانشگاه‌ها 60% نمره یا بالاتر است. همچنین، مهارت زبان نیز یکی از نیازمندی‌هاست. برای اطلاعات دقیقتر درباره شرایط پذیرش، می‌توانید به وب‌سایت دانشگاه‌ها مراجعه کنید.

تحصیل در کانادا چقدر هزینه دارد؟

تحصیل در کانادا نسبتاً ارزان‌تر است چراکه کانادا در مقایسه با کشورهایی مثل آمریکا، انگلیس و استرالیا نرخ شهریه پایین‌تری دارد. میانگین هزینه تحصیل در کانادا، شامل شهریه و هزینه‌های زندگی، برای یک سال تقریباً 25،000 دلار کانادا است.

آب و هوای کانادا چطور است؟

کانادا دارای چهار فصل کاملاً متفاوت است: بهار (مارس- می)؛ تابستان (ژوئن- اوت)؛ پاییز (سپتامبر- اکتبر)؛ و زمستان (نوامبر- فوریه).

اگرچه در شمالی‌ترین نقاط کانادا دما فقط برای چند ماه در سال از صفر درجه سانتیگراد بالاتر می‌رود، اما مرزهای جنوبی کشور بهاری گرم، تابستانی گرم‌تر و پاییزی دلپذیر دارد که حداقل 7 ماه طول می‌کشند.

آیا در کانادا به دانشجویان بین‌المللی بورسیه تحصیلی اعطا می‌شود؟

در کانادا، بورسیه‌ها به دانشجویان بین‌المللی اعطا می‌شوند که در نمرات درسی برتری داشته و مهارت‌های زبان آن‌ها در سطح بسیار خوبی قرار دارد. بیشترین بورسیه‌ها براساس معیارهای شایستگی و بدون نیاز به درخواست خاصی توسط دانشگاه اعطا می‌شوند؛ با این حال، در برخی از مؤسسات، دانشجویان می‌بایست درخواست خود را ارائه دهند.

چه موقع به مجوز کار نیاز داریم؟

شما فقط موقعی باید برای مجوز کار درخواست بدهید که نامه پذیرشتان تأیید کند که دوره کار عملی ضمن تحصیلِ (co-op) یا معرفی برای کارورزی (Internship) جزئی از سرفصل درسی‌تان است. در چنین مواردی، به مجوز کار به عنوان بخشی از درخواست پذیرش (اپلیکیشن) مورد رسیدگی قرار گرفته و برای دانشجو ویزای کارگر ماهر (SW visa) صادر می‌شود.

آیا در کانادا فرصت‌های کارورزی وجود دارد؟

در برخی رشته محل‌ها در کانادا تجربه کاری جزئی از سرفصل درسی است. شما می‌توانید برای دوره کار عملی ضمن تحصیلِ یا کارورزی درخواست بدهید اگر که:

  • یک مجوز کار معتبر داشته باشید.
  • کار کردن بخش مهمی از دوره تحصیلی‌تان در کانادا را تشکیل بدهد.
  • نامه‌ای از دانشکده‌تان داشته باشید که تأیید کند که همه همکلاسی‌هایتان برای اخذ مدرک ابتدا باید به مدت معینی در محلی خارج از دانشگاه کار کنند.
  • دوره کار عملی ضمن تحصیلِ یا کارورزی 50% یا کمتر از کل دوره تحصیلتان را تشکیل بدهد.

مقالات مرتبط

پیمایش به بالا